Ev Aksesuarları

Yılın Modası Seramik İle Yapılan Ev Aksesuarları

Günümüzde birçok yerlerde karşımıza çıkan yılın modası seramik ile yapılan ev aksesuarları nın moda haline geldiğini görüyoruz. Çeşitli atölyelerde de yapılan özellikle kafe restaurantlarda kullanımı epey bir artmıştır. Kahve içmek için dışarı çıktığınızda sunumlar genellikle seramik bardaklarda tatlılar ise seramik tabaklarda sizlerin karşısına çıkıyor. El yapımı olduğunu anladığınızda daha da hoşunuza giden seramik aksesuarlar evlerin mutfaklarında, dolaplarında, vitrinlerinde yerlerini almaya başladı. Türk kahvesi bardaklarınız artık seramik olmaya başladı. Üzerindeki desenler her renk tonlarına uyum sağladığından çoğu ev dekorasyonuna da yakışmaktadır. Dekoratif mumluklardan, süs eşyaları olarak biblolara kadar evinizin her alanına göre seramik dekore edebilirsiniz. İstediğiniz her ürünü internet üzerinden bulabiliyorsunuz o yüzden seramik ile yapılan ev aksesuarları nı sizlerin zevklerine göre bulmak mümkün olacaktır. Seramik aksesuarların en çok tercih görmesinin sebebi elbette ki el emeği göz nuru olmasıdır. Doğallık ve şıklığın göstergesi seramik ile yapılan aksesuarlarda ilk olarak bunlar ön plana çıkıyor.

Seramik Bardak Modelleri

Atölyelerde yapılan bu seramik bardak modeli ni incelediğimizde bardağın üst kısmı altın yaldızlı tercih edilmiş yanlarda pembe tonları kullanılmış, sade ve gösterişli seramik bardaklar ile güne başlarken evinizde kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Normal bardaklara göre kahvenizin daha uzun süre sıcak kalmasını sağlayabilir.

Dekorasyon aksesuarları olarak vitrinlerinizde sergileyebileceğiniz seramik bardaklar ve tabakları ile zarif bir takım yapabilirsiniz. Evinizin diğer bölümlerinde benzer seramik aksesuarları kullanarak dekorasyonunuzu güçlendirebilirsiniz. Banyo dekorasyonu nda sabunluk olarak salonlarınızda biblo olarak seramik tercihleri yapabilirsiniz.

Seramik İle Yapılmış Tabak Modelleri

Aileniz ile yemeklerinizi yiyebileceğiniz veya vitrinlerinizi süsleyebilen seramik tabak modelleri istediğinize göre ev aksesuarı haline getirebilirsiniz.

Size Özel Başlıklar

Renkler farklı olsa da seramik modellerinde uzaktan bakıldığında dahi kendini belli eden bir ürün olduğu için genel olarak bir uyum yakalayabilirsiniz.

Seramik İle Yapılan Birbirinden Şık Ev Aksesuarları

Ev dekorasyonu nda birbirinden şık yılın modası seramik ile yapılan ev aksesuarları sayesinde evlerinizi zenginleştirebilirsiniz. Saksı olarak çiçeklerinizde kullanabilir, biblo olarak dolaplarınızda sergileyebilirsiniz. Seramik atölyeleri ne giderek kendi tasarımınızı kendiniz yapabilirsiniz.

yılın modası seramik ile yapılan ev aksesuarları

yılın modası seramik ile yapılan ev aksesuarları

yılın modası seramik ile yapılan ev aksesuarları

yılın modası seramik ile yapılan ev aksesuarları

yılın modası seramik ile yapılan ev aksesuarları

yılın modası seramik ile yapılan ev aksesuarları

Seramik Atölyesinde Bir Seramik Ustasının Hazırladığı Birbirinden Şık Modelleri Görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu