Diğer

Yılın En Çok Tercih Edilen Halı Modelleri

Yılın en çok tercih edilen halı modelleri, halılar evlerde olmazsa olmaz ürünler arasında bulunmaktadır. Yılın en çok tercih edilen halı modelleri arasında bulunan özel tasarımlar özellikle bu yıl en fazla satışı olan ürünlerdir. En çok tercih edilen halı modelleri konusunda özellikle büyük boy olan halılar son dönemde popüler modellerden. Bununla birlikte salon halıları, gösterişli olarak tercih edildiği zaman daha püsküllü olan modeller olmaktadır.

Yılın En Çok Tercih Edilen Halı Modelleri

Özellikle son dönemin popüler halı renkleri arasında bulunan gri rengi, bu yılın trend halı modelleri arasında bulunmaktadır. Gri ve grinin tonları konusunda seçilen halı modelleri ve krem ve bej renkleri de popüler modeller arasında bulunmaktadır. Halı modelleri seçilirken önemli olan nokta koltuk takımlarıdır çünkü eğer halılar koltuk takımları ile uyumlu olmazsa bu durumda kötü bir görüntü meydana gelebilir.

Yılın En Çok Tercih Edilen Halı Modelleri

Salon Halı Modelleri

Son yılın popüler salon halı modelleri arasında bulunan asimetrik kesim halı modelleri, alışılmışın dışında halı modelleridir. Kare, yuvarlak veya dikdörtgen modellerin dışında olan asimetrik desenler en fazla satılan halı modelleri arasında bulunuyor. Bu tarz modeller genellikle 2 tarafı düz ve geri kalan kısmı ise simetriyi bozacak şekilde hazırlanan halılardır. En fazla satılan halı modelleri konusunda,

Yılın En Çok Tercih Edilen Halı Modelleri

  • Merinos halı modelleri arasında bulunan minimalist halı modelleri son sezonda popüler olan halı dekorasyonları arasında bulunuyor.
  • Keskin geometrik şekilleri olarak kullanılan ve açık renkler ile modern halı modelleri olarak sıklıkla tercih edilmektedir.
  • Daha sade halı modelini tercih etmek isteyen kişiler kilim tarzında bulunan halıları tercih etmektedir.
  • Vintage halılar her zaman tercih edilen modeller arasında bulunuyor, özellikle büyük boy olan ve geçmiş dönemden gelen Vintage halılar ile güzel alanlar oluşturulmaktadır.

Yılın En Çok Tercih Edilen Halı Modelleri

Modern halı modelleri

Modern halı modelleri konusunda kullanılan ve alışılmışın dışında modellerden olan üst üste halı kullanımı, cesur seçimler yapmak isteyen kişilerin tercih ettiği modellerdir. Bu tarz modeller genellikle kilim üzerinde farklı boyutlarda serilen halılar olmaktadır. Bununla birlikte Mutfak halı modelleri konusunda özellikle Amerikan mutfağa sahip olan kişiler yünlü halıları farklı geometrik şekillerde kullanmaktadır.

Size Özel Başlıklar

Galeri

Yılın En Çok Tercih Edilen Halı Modelleri Yılın En Çok Tercih Edilen Halı Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu