Diğer

Yeni Gelinlerin Gözdesi Yeşil Mobilyalar

Yeni gelinlerin gözdesi yeşil mobilyalar, renk olarak dinlendirici olduğu kadar gelinlerin evine canlılık katan mobilyalar arasında bulunuyor. Yeşil ile uyumlu renkler ev dekorasyonu konusunda oldukça şık duran bu mobilyalar genel olarak yeşil koltuk, berjer, aksesuar gibi tercih edilmektedir. Yeni gelinlerin gözdesi yeşil mobilyalar Yeşil renk dekorasyonu yapılırken aynı zamanda ikinci renk olarak toprak rengi kullanıldığı zaman mükemmel bir uyum elde edebilirsiniz. Yeşil renk duvarlar, yeşil yatak örtüsü, zümrüt yeşili koltuk kombinler gibi veya yastık komodin gibi eşyalar yeşil olarak seçildiği zaman eve canlılık katabilmektedir. Özellikle koltuk dekorasyonlarında son moda renkler arasında yeşil rengi bulunuyor.

Yeni gelinlerin gözdesi yeşil mobilyalar,

Yeşil Koltuk Dekorasyon

Yeşil koltuk dekorasyonlarında uyumlu olan renkler arasında beyaz bulunuyor, bir oda içerisinde bir duvar yeşil, beyaz koltuklar, yeşil yastıklar ile uyumlu ve modern görünebilmektedir. Beyaz duvarlar zümrüt yeşili koltuklar veya beyaz yastık ve beyaz halı yine yeşil koltuk dekorasyon konusunda öne çıkan dekorasyon fikirleri arasında. Yeşil koltuk dekorasyonlarında,

Yeni gelinlerin gözdesi yeşil mobilyalar,

  • L koltuklar özellikle son dönemde yeşil renginin en beğenilen renkleri arasında bulunuyor.
  • Yeşili çok fazla kullanmak istemiyorsanız beyaz koltuklarınıza yeşil yastıklar tercih edebilir ve salonunuzda yeşil aksesuarlar kullanabilirsiniz.
  • Beyaz koltuk, yeşil yastık kombinlerinizde odaya yeşil bitkiler koyarak veya yastıkları yaprak desenli seçerek hoş bir hava oluşturabilirsiniz.
  • Haki yeşil koltuk takımı perde uyumu konusunda halı ile aynı tonda perde seçebilirsiniz fakat koltuk tonu ile halı tonu önemlidir.

Yeni gelinlerin gözdesi yeşil mobilyalar,

Yeşil Koltuğa Ne Renk Halı Gider

Yeşil koltuklar son dönemde en sevilen modeller arasında fakat bu noktada en önemli sorunlardan biri yeşil koltuğa ne renk halı gider sorunudur. Ev dekorasyonlarında önemli bir noktada bulunan halılar koltukların tonuna göre değişebilir. Yeşil koltuk tonuna göre halı seçimleri için,

  • Yeşil koltuklarınıza desenli bir halı istemiyorsanız bej veya krem rengi halılar olabilir.
  • Chester yeşili koltuklara yine beyaz renkli düz halılar veya desenli halılar tercih edilebilir.
  • Açık yeşil, krem koltuklara ise bej, krem veya bir tık koyu kahverengi veya toprak renginde halılar tercih edilebilir.

Galeri

Yeni gelinlerin gözdesi yeşil mobilyalar,

Size Özel Başlıklar

Yeni gelinlerin gözdesi yeşil mobilyalar,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu