Ev DekorasyonuYatak Odası

Yatak Odası Dekorasyon Modelleri

Yatak Odası Dekorasyon Modelleri nde yatak odanız günlük yorgunluğunuzu attığınız gece güzel bir uyku almanız ve güne güzel başlamanız için önemli bir yerdir. Uykunuzu aldığınızda hem kendinize hem çevrenize daha sağlıklı daha verimli olabilirsiniz. Bunun için yatak odası dekorasyon modelleri nde dekorasyonun önemini biliyoruz. Sizler için sade, renkli, küçük ve büyük tarzda yatak odalarını hazırladık. Birbirinden farklı 2021 yatak odası modelleri ile kişiliğinizi ön plana çıkaran modelleri keşfedebilir, modelleri inceleyerek ilham alabilirsiniz.

Yatak odası renk seçimi nasıl olmalıdır?

2021 yatak odası modelleri ne baktığınızda ilk göze çarpan açık tonlarda kullanılan renkler olacaktır, koyu renk kullanımı genelde basık olacağından pek fazla tercih edilmez, yatak odasına girdiğinizde önce sizin ferahlamanız kendinizi iyi hissetmeniz gerekir, sevdiğiniz renklerin açık tonlarını seçebilirsiniz, en çok kullanılan renkler ilk önce beyaz sonra açık mavi açık yeşil ve krem rengi olarak devam eder. Beyaz rengi yatak odalarının %90’ını oluşturuyor tavsiyemiz diğer açık renk tonlarına yönelebilirsiniz. Duvarlar açık tonda olduğunda model olarak koyu renklerde düşünebilirsiniz.

Yatak Odası Dekorasyon Modelleri

Yatak odası fikirleri olarak açık ve koyu renklerin birleşiminden ortaya çıkmış bu model oldukça hoş bir görüntü sağlarken oda da kullanılan aksesuarlar sıcak hava katmaktadır. Komidin üstü ve duvarlara aksesuar kullanımı düşünebilirsiniz.

Yatak Odası Dekorasyon Modelleri

Evinizin diğer alanlarında olduğu gibi yatak odası dekorasyonunda iç mekan bitki kullanımının odanıza güzel görünüm kazandıracağını düşünüyoruz.  Özellikle açık renk tonlarının ağırlığının hakim olduğu yerleri iç mekana uygun bitkiler ile donatmak doğallık katacaktır.

Yatak Odası Dekorasyon Modelleri

Yatak odası dekorasyon fikirleri nde koyu renk bir modele örnek olarak kullandığımız bu görselde ön plana çıkan detaylara bakarsanız avizeyi görebilirsiniz. Işıltılı bir avize renginizi gösterir, detaylar daha belirgin şekilde göze çarpar. Konsept olarak fikir ve ilham alabilirsiniz.

Size Özel Başlıklar

Sizlerin en rahat ettiği bütün bir günün yorgunluğunu alan yatak odası modeline örnek bir görsel, ferahlığı ilk bakışta belli olan modelimizde kişisel fotoğraflarla duvarlarınıza aksesuar yapabilirsiniz. Kullanacağınız çerçeve renklerini odanıza uygun seçebilirsiniz.

Yatak Odası Dekorasyon Modelleri

Bir önceki örnekte belirttiğimiz gibi burada da çerçeveler odanın ahşap dokusuna uygun olarak seçildiğinden tasarımını bir bütün olarak tamamlamış olduğunu görebilirsiniz. Yatak odası modelleri nde ahşabın çok yoğun kullanılmadığını az miktarda doğallık kattığını görmek sizlere ilham katacaktır.

Yatak Odası Dekorasyon Modelleri

En Yeni Palet ile Yapılan 25 Dekorasyon Fikirlerimizi okumak için tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu