Diğer

Yan Sehpa Modelleri

Yan sehpa modelleri arasında özellikle küçük ve zarif olanların tercih edildiğini görebilirsiniz. Çok sevilen yan sehpa modellerinde daha çok cam olanlar kullanılır. Bunların yuvarlak ve camdan yapılmış olanları salona en yakışan sehpa modelleri arasındadır. Yan sehpa modelleri eskisi gibi tek çeşit değil artık çok fazla seçeneğe sahiptir. Bu yüzden ihtiyacınıza ve salonunuzun dekorasyonuna uygun şekilde olanları alabilirsiniz.

Yan Sehpa Modelleri

Yan sehpa modellerinin raflı ve ahşap yapıda olanları son dönemlerde en beğenilenler arasındadır. Raf kısmına genelde kitap ve dergi konulan bu sehpaların görüntüsü çok moderndir. Uzun bacaklı olan sehpalar da artık diğerlerine göre daha fazla tercih edilir. Aynı zamanda uzun ve demir bacaklı olan ahşap modeller en sık kullanılanlar arasında yer alır. hem farklı tarzlarda hem de modern görünümde olacak şekilde seçilmelidir. Artık klasik tarzda olanlar yerine daha farklı olanların güzel göründüğünü söyleyebiliriz.

Yan Sehpa Modelleri

En Sevilen Yan Sehpa Modelleri

En sevilen  sehpa modelleri arasında özellikle ahşap ve demirden yapılmış modeller karşınıza çıkar. Yuvarlak ve kare modeller de en sevilen yan sehpalar arasındadır ve çok kullanışlıdır. Çok beğenilen bu modeller arasında birkaç raftan oluşan telli modeller de sevilir. Tel görünümlü yan sehpalar odaya otantik ve kafe tarzı bir görünüm kazandırır.

Yan Sehpa Modelleri

Tellerle örülmüş raf sistemli yan sehpalar hem çok kullanışlı hem de çok modern görünümlüdür. Aynı zamanda birden fazlasının iç içe geçtiği yuvarlak sehpalar da çok sık tercih edilir. En sevilen sehpa türleri arasında yer alırlar ve yer kaplamazlar. Boyutları birbirinden farklı olan sehpa türleri bir arada farklı bir kombinasyon meydana getirir.

Yan Sehpa Modelleri

Size Özel Başlıklar

Modern Yan Sehpa Modelleri

Modern yan sehpa modelleri arasında daha çok irili ufaklı sehpaların yer aldığını görebilirsiniz. Ortada geniş yüzeyli bir yuvarlak sehpa bulunurken yanlarında ise daha dar yuvarlaklar yer alır. Oldukça modern tarzda olan bu sehpalar salona farklı bir hava katar ve salonun tarzını değiştirir. Spor ve şıklığın bir arada olmasını sağlayan bu sehpalar iş yerlerinde de kullanılabilir.

Galeri

Yan Sehpa ModelleriYan Sehpa Modelleri Yan Sehpa Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu