Diğer

TV Kablo Saklama Çözümleri

TV Kablo Saklama Çözümleri televizyondan sarkan kablolar, odaların dağınık ve özensiz gözükmesini sağlamaktadır. Eğer TV ünitesi ya da rafı kullanıyorsanız ve kablo karmaşası yaşamak istemiyorsanız, yapabileceğiniz birçok farklı çözüm bulunmaktadır.

Ev dekorasyonunuzun daha güzel gözükmesi için mutlaka evinizdeki kabloların gözükmemesi gerekmektedir. Zira kablo yığınları, evinizin havasını olumsuz yönde etkileyecektir. Kabloların dışarıdan gözükmemesi için kablolarınızı usta yardımıyla duvarın içerisine gizleyebilirsiniz. Ancak bu çözüm hem maliyetli hem de zorlayıcı olacaktır. Bu nedenle TV kablo saklama çözümleri denemeniz tavsiye edilmektedir.

TV Kablosu Gizleme Aparatı

TV Kablo Saklama Çözümleri

Kablo kanalı olarak da bilinen gizleme aparatı, televizyonunuzun bulunduğu odanın düzenli gözükmesine yardımcı olacaktır. Pek çok e-ticaret sitesinde ya da yapı markette bulabileceğiniz kablo kanalı, hem uygun fiyatlı hem de pratik bir çözüm olacaktır.

TV kablosu gizleme aparatı almadan önce, kablolarınızın prize olan uzaklığını ölçmeniz gerekmektedir. Zira gerekli olandan kısa bir aparat alırsanız, kablolarınız tam olarak gizlenmeyecektir. Ayrıca priz ve kabloların durumuna göre dirsek almanız da gerekebilir. Dirsekler sayesinde kablolarınız daha düzgün şekilde kanaldan geçecektir.

Kablolarınızı gizlemek için aparat alacaksanız, kablo gizleme işlemini yardım almadan kendiniz yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, kablolarınızın karışıklığını çözerek aparatın içerisinden geçirmek ve aparattı duvara sabitlemek olacaktır. Ayrıca kablolarınızı gizlemek için süpürgeliklerden de yardım alabilirsiniz. Süpürgeliklerin içinden kablolarınızı geçirerek kablolarınızı gizleyebilirsiniz.

Dekoratif Kablo Gizleme

Size Özel Başlıklar

Kablo gizleme yöntemi arayan ancak bu işi dekoratif şekilde yapmak isteyen insanlar, panel ya da kablo kılıflarından yardım alabilmektedir. Televizyon panelleri, televizyon ve priz arasındaki mesafeyi kapatmak için üretilmektedir. Pek çok farklı modelde, renkte ve desende üretilebilen bu paneller, bir tablo kadar şık duracaktır. Panel işi ile uğraşan ustalara ölçü vererek panelinizi yaptırabilir ve kabloların açıkta durmasını engelleyebilirsiniz.

Açıkta kalan kablolara çözüm arayanlar için bir diğer dekoratif yöntem ise kablo kılıflarıdır. Kablo kılıfları, kabloların etrafını saracak şekilde düzenlenmektedir. Genellikle ağaç dalı, sarmaşık gibi modellerde oluşturulan kablo kılıflarını kullanarak televizyon kablolarınızın yapay bir çiçek gibi durmasını sağlayabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Tv arkası duvar kağıdı modellerine göz gezdirebilirsiniz.

TV Kablo Saklama Çözümleri

TV Kablo Saklama Çözümleri

TV Kablo Saklama Çözümleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu