Ev Dekorasyonu

Türkiye’deki Ünlü Mobilya Markaları

Türkiye’deki Ünlü Mobilya Markaları Türkiye’de birçok farklı mobilya markası mevcuttur. Yıllardır bilinen ve günümüze kadar aktif bir şekilde gelen bu mobilya markaları kaliteli ürünleri ile ön plana çıkarlar. Evini yenilemek ya da yeni ev dizmek isteyen kişiler bu mobilya markalarından alışveriş yaparak kendilerine kaliteli hizmet sunarlar. Yazımız içerisinde sizlere Türkiye’deki ünlü mobilya markaları derleyeceğiz. Bu mobilya markalarında istediğiniz tüm bütün ev eşyalarını bulabilir ve rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Üstelik markalar bilinir olduğu için neredeyse bütün şehirlerde şubeleri mevcuttur. Bu sayede oluşan sorunlarda ya da bilgi almak istediğiniz zaman direkt olarak firma ile iletişime geçmek mümkündür.

1-Bellona

Türkiye’deki Ünlü Mobilya Markaları

Bellona ilk olarak 1997 yılında mobilya satışı yapmaya başlayan bir markadır. Ülkedeki ünlü mobilya markaları arasında yer alan bu firmanın bayiliği Kayseri’dir. Yıllardır verdiği hizmetler ile müşteri memnuniyeti oldukça fazladır. Markanın içerisinde salon takımları ve yatak odası gibi ayrı mobilyalara da rastlamak mümkündür

2-Enza Home

Türkiye’deki Ünlü Mobilya Markaları

Enza, Yataş markasına aittir ve ürünleri Yataş ile aynı kalitededir. Bu nedenle yıllardır bilinen kalitesi ile birlikte müşterilere güven vermektedir. Mobilyalarında modern izler taşır ve markanın önde gelen bazı mobilyaları mevcuttur. Markanın özellikle televizyon ünitesi ve köşe takımı kombini oldukça dikkat çeker. Kalitesi ile de dikkat çeken firma, uzun yıllar sorunsuz kullanıma imkan vermektedir

3-Mudo Consept

Dünya üzerindeki trendleri takip eden ve mobilyalarında bu çizgilere yer veren bir firma olan Mudo Consept en ünlü mobilya markalarından birisi olarak yer alıyor. Dünya üzerindeki yeni modaları takip ediyor ve mutlaka mobilyalarında bunlara yer veriyor. Firma, kurulduğu zamandan itibaren oldukça kısa bir zaman içerisinde büyümüştür. Hızlı büyümesinin sebebi yenilikleri kaçırmıyor ve müşterilerin isteklerine göre hareket ediyor oluşudur.

4-Kelebek

Size Özel Başlıklar

Genç odası takımları ile ön plana çıkan bir markadır. Markanın bütün mobilyaları oldukça kaliteli ve uzun ömürlü olsa bile genç odası takımları ile daha ön plana çıkar.

5-Ikea

İsveç’te kurulmuş olan eski bir mobilya markasıdır. Marka, oldukça geniş ürün yelpazesi ile birlikte her tarza hitap edebilir.

6-Vivense

7-Tepe Home

8-Doğtaş

Türkiye’deki Ünlü Mobilya Markaları

9-Mondi

10-İdaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu