Diğer

Taş Duvar Dekorasyon Fikirleri

Taş duvar ev dekorasyon fikirleri için oldukça fazla tercih edilmekte olan bir türdür. Bu anlamda hem gerçek taşlar kullanılarak yapılmış hem de aynı zamanda taş desenli duvar kağıtları kullanılarak yapılmış dizaynlar öne çıkmaktadır.

Taş Duvar Dekorasyon Fikirleri

Taş duvarlar oldukça hoş bir görüntü vererek eviniz içerisinde otantik bir hava katmaktadır. Bununla birlikte özellikle modern bir dizayn tercih ediyorsanız taş duvar dekorasyonları size göredir. Taş duvar dekorasyon fikirleri ise oldukça fazladır. Bu anlamda evinizin bir odasında özellikle salonlarda ve oturma odalarında tercih edilen bu türü kullanabilirsiniz. Bunun yanında dekore ettiğiniz bu duvarı ek olarak farklı detaylarla da süsleyebilirsiniz.

Taş Duvar Dekorasyon Fikirleri

Taş Duvar Dekorasyonları Ne İle Yapılır?

Taş duvar dekorasyonları, desenli duvar kağıtları ile birlikte olduğu gibi aynı zamanda farklı taşlardan da yapılabilmektedir. Taş duvar fiyatları ise hangi materyal kullanıldığına bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Buna göre taş duvarların şu taşlardan yapılabildiği bilinmektedir;

  • Kültür taşı duvar dizaynı
  • Doğal taş duvar dizaynı
  • Doğal tuğla görünümünde olan duvar panelleri
  • Mozaik taşı duvar dizaynı

Kullanılan her farklı taş modeli ise farklı renklerde ve farklı havalarda olduğu için evinize bir derinlik katacaktır. Böylelikle oldukça kolay bir işlem sayesinde evinizde yeni bir görünüm yaratabilir ve dekorasyon zevkinizi de ortaya koyabilirsiniz.

Taş Duvar Dekorasyon Fikirleri

Taş Duvar Üzerinde Dekorasyon Nasıl Yapılabilir?

Salon taş duvar dekorasyonu yaptıktan sonra akla gelen ilk soru duvarın nasıl dizayn edilebileceğidir. Buna göre pek çok kişi bu duvarlar üzerinde kitaplık, televizyon ya da raflar kullanmaktadır. Aynı zamanda ev içi duvar dekorasyonları arasında içe doğru oyuk şeklinde düzenlenmiş taş duvarlar ile birlikte bir açık dolap olarak kullanabilme işlevi de eklenmektedir. Doğal taş duvar örme dekorasyonu aynı zamanda şömine için de mükemmel bir yer olacak görünebilir. Buna göre şöminenin ateşi ve bu doğal görüntü birleşerek harika bir dizayn yaratabilmektedir. Bunun yanında duvarınızda kullanacağınız taş seçimlerini yaparken mobilyanıza uygun renkte taşlar seçmeyi de ihmal etmemeli ve böylelikle bütün olacak bir görüntü elde etmek için çalışmalısınız.

Size Özel Başlıklar

Galeri

Taş Duvar Dekorasyon Fikirleri Taş Duvar Dekorasyon Fikirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu