Diğer

Sürgülü Kapı Modelleri

Küçük eve sahip olan kişiler için sürgülü kapı modelleri kurtarıcı olarak yer alır. Çünkü bu kapılar az yer kaplar ve yana doğru herhangi bir alan kaplamadan açılır. Küçük evler için her nokta değerlidir ve verimli bir şekilde kullanılması gereklidir. Sürgülü kapı, her alanı verimli kullanmak için tercih edilebilecek işlevsel mobilyalardan birisidir. Bu kapılar herhangi bir açma ya da kapanma mesafesine gerek duymazlar.

Sürgülü Kapı

İç mimarlar, özellikle bir alanı verimli kullanmak istedikleri zaman sürgülü kapı alternatiflerinden faydalanmak isterler. Farklı sistemler ve malzemeler ile birlikte evin birbiri ile kusursuz bir şekilde uyum sağlaması mümkündür. Özellikle banyo kapısı olarak sürgülü kapı modelleri oldukça fazla ilgi görmektedir. Bu yazımız içerisinde yer alan sürgülü kapı modelleri ve önerileri ile evinizde daha fazla alan yaratabilirsiniz.

Sürgülü Kapı

Katlanan Sürgülü Kapı

Katlanan sürgülü kapı modeli son zamanlarda moda olmuş ve oldukça fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Eve modern bir görünüm katmasının yanı sıra kullanışlı olması ile de ilgi çekmektedir. Özellikle uzun bir açık kısım için kapı tercih ediliyor ise katlanan kapılar tercih edilebilir. Geniş balkon kapıları ya da salon kapıları katlanan modeller arasında tercih edilebilmektedir.

Sürgülü Kapı

Rustik Sürgülü Kapı Modelleri

Eski zaman evlerini anımsatan bu kapılar, otantik görünümü tercih eden kişiler tarafından kullanılmaktadır. Kapıların açılması ve kapanması oldukça estetiktir ve sanki bir zaman yolcusu gibi hissedebilirsiniz. Kapının farklı renklerde ve motiflerde seçilmesi ile rustik görünüm daha fazla desteklenebilir.

Sürgülü Kapı

Size Özel Başlıklar

Katmanlı Sürgülü Kapı

Katmanlı sürgülü kapı modellerini kullanmak isteyen kişiler isterlerse cam ya da ahşap tercih edebilirler. Üst üste bir görünüme sahip olan bu duvar görünümü ile daha kalın bir kapınız olacaktır. Bu nedenle diğer sürgülü kapı modellerine göre biraz daha fazla alana sahip olmanız gereklidir.

Sürgülü Kapı

Banyo Sürgülü Kapı

Duşa kabini banyonun diğer alanlarından ayırmak için sürgülü kapı kullanmak oldukça yaygındır. Bu kapı alternatifinde malzeme olarak genellikle cam tercih edilir. Kişiler isterlerse bu cam modellerini desenli ya da sade olarak tercih edebilirler. Farklı kulplar ile birlikte değişik bir görünüm yakalanabilir.

Galeri

Sürgülü Kapı Sürgülü Kapı Sürgülü Kapı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu