Diğer

Sürgülü Gardrop Modelleri

Sürgülü gardrop modelleri hem çok kullanışlı hem de görüntü açısından şık duran bir modeldir. Çok sevilen bu gardroplar günümüzde en yaygın kullanılan dolap seçenekleri arasındadır. Birçok yatak odası ve çocuk odasında yer alan bu dolapların pratik bir kullanımı mevcuttur. Genelde sürgü kısmı aynadan olan bu dolapların çok yer kaplamamasına özen göstermek gerekir. İnce ebatlı seçilmesi gereken bu dolapların içinde fazla göz ve raf bulunması önemlidir. Sürgülü gardrop satın alırken daha fazla raf ve bölmesi olması eşyalarınızı koyarken zorlanmamanıza neden olur.

Sürgülü Gardrop Modelleri

Çok fazla kullanılan eşyalardan biri olan gardroplar, pratik bir kullanıma sahip olmalıdır. Bu yüzden yapmanız gereken daha kolay kullanılabilen ve rahat açılıp kapanan bir dolap almaktır. Bu yüzden ilk olarak sürgülü kapılı sistemler sizin daha fazla işinizi görür. Bunlar hem daha kolay açılır hem de kapağı açmakla uğraşmak zorunda kalmazsınız. İşinizi en kısa sürede halletmek adına pratik ve şık duran bir modeldir.

Sürgülü Gardrop Modelleri

En Yeni Gardrop Modelleri

En yeni gardrop modelleri arasında özellikle ince kapaklı dolapların tercih edildiği görülür. En yeniler arasında eğer klasik bir yatak odanız varsa buna uygun modeller de bulunur. Daha gösterişli ve eski motiflerden oluşan bu modeller de geniş aileler tarafından tercih edilir. Ancak yeni evli çiftler daha çok spor ve şık dolaplar satın almaya özen göstermiştir.

Sürgülü Gardrop Modelleri

Gardrop satın almak istiyorsanız ilk olarak eşyalarınızın hepsinin sığması adına ebatlara dikkat etmelisiniz. Çok küçük yapılı gardroplar işinizi görmez ve kullanımı zor olacağından ortalık dağılır. Bu yüzden daha geniş ve çok fazla gözü olan zarif gardroplar tercih edilmelidir. Zarif görünümlü gardroplar genelde beyaz ve dışı çok fazla süslü olmayanlardır. Desensiz gardropların ortamı daha geniş ve şık  gösterdiği açıktır.

Sürgülü Gardrop Modelleri

Size Özel Başlıklar

Farklı Gardrop Modelleri

Farklı gardrop modelleri arasında ilk olarak siyah ve mat görümlü dolaplar yer alır. Bunlar diğerlerine göre daha farklı bir dokuya sahip olduğundan sıklıkla tercih edilir. Aynı zamanda daha geniş kapılı ve uzun boylu dolaplar da en farklı modeller arasındadır.

Galeri

Sürgülü Gardrop Modelleri Sürgülü Gardrop Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu