Diğer

Sosyal Medyada En Çok Paylaşılan Dekorasyon Önerileri

Sosyal medyada en çok paylaşılan dekorasyon önerileri, günümüzde sosyal medya oldukça popüler hale gelmiş ve çoğu kişi tarafından da kullanılmaya başlanmıştır. Sosyal medyada özellikle bloggerların birçok dekorasyon önerileri paylaştığı görülmektedir. Bu öneriler arasında evlerinizde ve iş yerlerinizde daha hoş bir görünüm için kullanmanız gereken dekorasyonlar bulunmaktadır. Eviniz içerisinde yer alan diğer eşyalar ve duvar boyasına göre dekorasyon önerileri değişkenlik göstermektedir. Ayrıca dekorasyon yapılacak olan alanın boyutu ve bu iş için ayırabileceğiniz ücret de büyük önem taşımaktadır. Sosyal medyada en çok paylaşılan dekorasyon önerileri ise aşağıda sıralanmıştır.

Sosyal Medyada En Çok Paylaşılan Dekorasyon Önerileri

  • Eğer evinizde detaylı ve renkli eşyalar kullanıyorsanız dekorasyon ürünlerinizi de detay ve şekil içerenlerden seçebilirsiniz.
  • Detaylı değil de sade eşyalar kullanmayı tercih ediyorsanız dekorasyon ürünlerinizin de sade olması evinize daha hoş bir görünüm kazandıracaktır.
  • Açık renkte duvar boyanız varsa dekorasyon ürünleriniz koyu renklerde olmalıdır.
  • Koyu renkte duvar boyasını tercih ediyorsanız açık renkte dekorasyon ürünleri daha güzel bir görünüm sunacaktır.
  • Minimal bir eve sahipseniz daha basit, küçük boyutlu fakat işlevsel dekorasyon ürünlerini tercih edebilirsiniz.
  • Evinizin odaları büyükse büyük tablolar, işlevli heykeller ve bölmeli duvar dekorasyonlarını tercih edebilirsiniz.

Sosyal Medyada En Çok Paylaşılan Dekorasyon Önerileri

Sosyal medyada paylaşılan bu dekorasyon önerileri sayesinde eviniz çok farklı bir görünüm kazanacaktır. Ayrıca evinizi veya iş yerinizi dekore ederken uzmanlardan da yardım alarak tam olarak istediğiniz görünümü yakalayabilirsiniz.

Dekorasyon Blogları

Dekorasyon blogları sizlere dekorasyon konusunda fikirler veren, evlerinizi dekore etmeden önce yardım alabileceğiniz web siteleridir. Bazen bir kişi tarafından yönetilen bu siteler, uzman bir ekip tarafından da yönetilebilmektedir. En çok ziyaret edilen dekorasyon blogları aşağıda sıralanmıştır.

Sosyal Medyada En Çok Paylaşılan Dekorasyon Önerileri

Amber Interior Design

Arch2o

Size Özel Başlıklar

Pembe Yastık

Dornob

Home Made Modern

Design-Milk

Homesthetics

Real Simple

Decoholic

Archdaily

Sosyal Medyada En Çok Paylaşılan Dekorasyon Önerileri

Bu web siteleri sizlere dekorasyonlar hakkında çözümler sunmaktadır. Ayrıca bir sosyal medya sitesi olan Pinterest, sizlere çoğu konuda olduğu gibi dekorasyon konusunda da çeşitli fikirler verecektir. Öncelikle nasıl bir alana özel dekorasyon fikirlerine ihtiyacınız olduğunu belirleyip ardından bu tür sitelerde araştırma yapmanız daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Galeri

Sosyal Medyada En Çok Paylaşılan Dekorasyon Önerileri Sosyal Medyada En Çok Paylaşılan Dekorasyon Önerileri

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu