Diğer

Sehpa Modelleri ve Fiyatları

Sehpa modelleri ve fiyatları en farklı seçeneklerle karşımıza çıkar. Birçok farklı çeşidi olan sehpaların özellikle camdan yapılanları oldukça şık durur. Yuvarlak ve cam sehpalar salonlarda en sık tercih edilen ve sevilen modeller arasındadır. Modern görünümlü olan yuvarlak ve cam sehpalar kullanışlı olması yönüyle de tercih edilir. Ancak bu  geçmişten beri yaygın kullanılan klasik bir model olduğu için daha farklı tarzlara da bakılır.

Sehpa Modelleri ve Fiyatları

En güzel sehpa modelleri arasında ahşaptan yapılmış kare sehpaların bulunduğunu görebilirsiniz. Bunların beyaz ve krem renginde olanları hem çok kullanışlı hem de çok zarif durur. Bu yüzden bu sehpaları alırken özellikle onlara uygun mobilyalar bulundurmak önemlidir. Zarif ve sade bir görüntüsü olan bu sehpalar daha gösterişsiz bir salona yakışır. Bu yüzden sehpa alırken kullanışlı olması kadar görüntüsünün de dekorasyona uygun olması gerekir.

Sehpa Modelleri ve Fiyatları

En Farklı Sehpa Modelleri

En farklı sehpa modelleri arasında ilk akla gelenler üçgen ve silindir şeklindeki sehpa modelleridir. Bunlar görüntüleri itibariyle kare ve dikdörtgen sehpalara göre daha az tercih edilir. Yalnızca görüntüleri değil şekillerinden dolayı da kullanışsız oldukları düşünülür. En farklı modeller arasında renkli ve her biri ayrı renkte olan sehpalara da rastlayabilirsiniz.

Sehpa Modelleri ve Fiyatları

Farklı renkte olan sehpaların aynı zamanda ayak kısımlarında da değişiklik yapılabilir. Üçgen şeklinde ayakları olan sehpalar en farklı tarzdaki eşyalardandır. Ancak bunların da yine kullanışsız bulunduğu için çok sık tercih edilmediğini görüyoruz. En kullanışlı sehpalar arasında orta sehpa ve kare ahşap sehpalar yer alır.

Sehpa Modelleri ve Fiyatları

Size Özel Başlıklar

En Yeni Sehpa Modelleri

En yeni sehpa modelleri arasında farklı tarzların ve dokuların bir arada olduğunu görmek mümkündür. Eski tardaki sehpa modelleriyle daha modern tarzda olanların görüntüsü bir araya getirilmiştir. Bu şekilde hem eskiyi andıran hem de yeniden vazgeçilmeyen sehpa türleri ortaya çıkmıştır. Yaygın şekilde kullanılan yeni modeller arasında daha çok yuvarlak ve dairesel şekildekiler tercih edilir. Ancak kare de çok klasik bir model olduğu için yıllardır ondan da vazgeçilmediğini görebilirsiniz. Orta sehpa noktasında ise ahşaptan yapılmış geniş sehpalar en yenilerdendir.

Galeri

Sehpa Modelleri ve Fiyatları Sehpa Modelleri ve Fiyatları Sehpa Modelleri ve Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu