Salon

Sarı Salon Önerileri

Sarı Salon Önerileri/ Kişiler dekorasyon yaparken renklerin enerjisine de dikkat ederler. Pozitif bir enerji verdiği ve bulunduğu ortama hareketlilik kattığı için sarı renk oldukça iyi bir alternatiftir. Sarı salon önerileri ile kişiler yüksek enerjiye sahip bir alan elde etmek isterler. Dekorasyonda sarı renk kullanmak oldukça risklidir ve uyumlu renklerle kullanmak gereklidir.

Sarı Salon Önerileri

Kişiler genel olarak rustik ve İskandinav tarzları renklendirmek amacı ile bu rengi tercih ederler. Ahşap ile sarı kusursuz bir uyum sağlar Bu nedenle modern dekorasyon yapmak isteyen kişiler için doğru bir alternatiftir. Bulunduğu ortama zenginlik katması ve dekorasyonda ön plana çıkması ile şık bir görünüm sağlar. Dekorasyonda oldukça fazla tercih edilmektedir.

Sarı Salon Önerileri

Sarı İle Uyumlu Renkler

sarı ile uyumlu renkler bulmak oldukça risklidir. Ancak eğer doğru renk seçimi yapılır ise kusursuz bir uyum ortaya çıkacaktır. Her tarzda kullanılabilmesi nedeni ile farklı renk alternatifleri mevcuttur. Sarı, yanında yer alan rengi ön plana çıkartır. Bu nedenle her zaman dikkat çekici olarak dekorasyonda yer alır.

Sarı Salon Önerileri

Gri, siyah ve kahverengi sarı ile en çok kullanılan renkler arasındadır. Klasik dekorasyonlarda kahverengi ve gri uyumuna ağırlık verilir. Eğer ağır bir dekorasyon gerçekleştirilmek isteniyor ise altın tonu tercih edilir. Bu sayede alan olduğundan daha zengin ve gösterişli durur. Özellikle avangart tarz tercih eden kişiler tarafından ilgi görmektedir.

Sarı Salon Önerileri

Size Özel Başlıklar

Dinamik Oda Dekorasyonu

Dinamik oda dekorasyonu yapılırken sarı en çok tercih edilen renklerden birisidir. Canlı tonları ile dikkat çeker ve bulunduğu ortamda ön plana çıkar. Eğer bir yatak odası için sarı kullanılacak ise baza başlığı ve mobilyalarda bu renk kullanılabilir. Yanında kullanılan uyumlu bir renk ile oldukça çok beğenilir.

Sarı Salon Önerileri

Özellikle genç odası için sarı vazgeçilmez renklerden birisidir. Bulunduğu ortama pozitif enerji verir ve hareketlilik katar. Ahşap üzerinde kullanılan sarı tonları, mor ile de dikkat çeken bir hale getirilebilir. Mor ile sarı birbirini destekler ve bulunduğu alanı daha da dikkat çekici hale getirir. Bu nedenle sarı renk enerjiyi yükseltmek amacı ile kullanılır.

Galeri

Sarı Salon Önerileri Sarı Salon Önerileri Sarı Salon Önerileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu