Ev Aksesuarları

Salon İçin Şık Duvar Saatleri

 Salon için şık duvar saatleri, başta olmak üzere sayısız çeşide sahip ve çok sevilen ev ürünlerinden birisi olan duvar saatleri; evin pek çok yaşam alanında olduğu gibi salonlarda da sıklıkla tercih edilen unsurlardır. Zamanı göstermeleri bir tarafa yaşam alanlarında oldukça hoş duran tasarımlarıyla da kullanılan duvar saatlerinin seçimi, kullanıldığı alanı bağlı olarak yapılmalıdır. Peki salonda şık bir duvar saati seçmek isteniyorsa nasıl bir model tercih edilmelidir? Salonlar için duvar saati seçiminde dikkat edilmesi gereken birkaç unsur vardır. Bunların ilki salonunuzdaki genel atmosferdir.

uı8u7pSalon İçin Şık Duvar Saatleri

Yani ürünlerin tasarımı ve kişiliği nasıl bir yapıyı taşımaktadır? Minimal öğelere sahip mobilyalarınızı mı var, yoksa doğal içeriklerden yola çıkılarak oluşturulmuş country tarzda mobilyalar kullanmayı mı tercih ediyorsunuz? Buna bağlı olarak en uyumlu duvar saatini seçebilirsiniz. Bunun dışında saati asmak istediğiniz duvarın alın da oldukça önemlidir. Nasıl bir büyüklüğe sahip olduğuna göre bir saat boyutu seçmek gerekir. Çünkü saatler oldukça çeşitlidir ve en küçük ürünlerden en geniş ürünlere kadar çok sayıda tasarım bulunmaktadır.

Salon İçin Şık Duvar Saatleri

Tasarım Duvar Saatleri

Aynı şekilde salonda hakim olan renk düzeni göz önünde bulundurularak; en güzel duvar saati seçimini yapmak mümkündür. Ancak renk seçiminde illa ki ortamdaki renklerle aynı tonda bir saatin alınması gerekmez. Tam tersine sade bir tasarım için; ortamdaki renklerin zıttı olan ve kendini gösterecek bir tasarım da tercih edilebilir. Bu sayede duvar saatiniz diğer eşyaların içinde ön plana çıkacak ve doğrudan göze çarpacaktır. Ancak daha sade bir tasarımdan yanaysanız ve bütüncül bir etki istiyorsanız duvar saatinin ortamdaki tonlarla uyumlu olması daha doğru bir tercih olacaktır. Tasarım duvar saatleri içerisinden de şık bir tasarım bulunabilir.

Salon İçin Şık Duvar Saatleri
Salon İçin Şık Duvar Saatleri

Tablo Duvar Saatleri

Tablo duvar saatleri; son yıllarda pek çok evde görülmeye başlanan ve çok sevilen modeller arasında yer alır. Hem tablo hem duvar saati işleri gördüğü için; tasarımı sevilen ürünlerdendir. Yaşam alanlarında rahatlıkla bu ürünleri kullanabilir ve modern bir tasarım elde edebilirsiniz. Ya da daha geleneksel ürünler tercih etmek isterseniz; daha tasarım duvar saatlerini yönelebilirsiniz. Bunlar genelde nostalji üzerine üretilen ve eski tarz tasarımları bugüne taşıyan içeriklere sahiptir.

Galeri

Salon İçin Şık Duvar Saatleri Salon İçin Şık Duvar Saatleri Salon İçin Şık Duvar Saatleri

Size Özel Başlıklar

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu