Diğer

Salon Boya Renkleri

Salon boya renkleri de yeni taşınacak kişilerin en sık araştırdığı konular arasında yerini almaya devam eder. Özellikle de salon emin en çok vakit geçirilen yerlerinden bir tanesi olduğu için boya renkleri de çok önemli olacaktır. Özellikle de Evinizin salon kısmında insanları boğan bir renk kullanırsanız; bu durum pek hoş karşılanmayacaktır. Aynı zamanda  evinizde en sık vakit geçireceğiniz yeri salon olarak tercih ediyorsanız, aydınlık bir bölüm yaratmanız sizin için de en doğrusu olacaktır. Bu nedenle duvar renklerinize dikkat etmeniz çok önemli bir husustur. Bu sayede, evinizde en sık vakit geçirdiğiniz ortamda çok daha huzurlu olabileceğinizden de emin olabilirsiniz.

Salon Boya Renkleri

Salon Duvar Rengi Ne Olmalıdır?

Salon duvar rengi hakkında araştırma yapan kişilerin büyük bir kısmı, evleri için yeni bir tasarım konsepti yapmaya çalışmaktadır. Evinizin salonunu komple değiştirmeye ve yeni mobilyalar almaya karar verdiyseniz, renk tonlarını araştırmanız çok önemli bir husus olacaktır. Ancak, öncelikli olarak; kendinize bir konsept belirlemeniz gerekecektir. Örneğin; mobilyalarınız daha çok açık renkleri içeriyorsa, siyah ya da daha koyu renklere sahip olan duvarlar bulunduğunuz ortama uyum sağlayamayacaktır. Fakat siz koyu renkleri içeren bir konsept yapmak istiyorsanız, aşırıya kaçmadan daha kapalı renklerden de faydalanabilirsiniz. Ancak duvar renklerinizi çok koyu gri ve kahverengi gibi renklerden tercih etmemenizde fayda vardır. Bu durum, bulunduğunuz ortamın sıkıcı bir hale gelmesine sebebiyet vermeye başlayacaktır.

Salon Boya Renkleri

En Güzel Duvar Boyası Rengi

En güzel duvar boyası rengi denildiği zaman, bunun herkes için göreceli bir kavram olabileceğini belirtmekte fayda vardır. Ancak birçok kişi tarafından tercih edilmeye devam eden salon duvar renkli açık bej rengi olarak bilinmektedir. Bununla beraber; beyaz ya da gri tonlarını tercih ederek farklı bir salon dekoru yapan kişilerin sayısı da bir hayli fazladır. Ancak genel olarak en sık tercih edilen duvar renkleri açıktır. Açık renkler, mobilyaların daha ön planda olmasına yardımcı olduğu için; ev sahipleri dekorlarını yaparken, daha az göz yoran renklerden tercih etmeye devam etmektedir.

Galeri

Salon Boya Renkleri Salon Boya Renkleri

Size Özel Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu