Diğer

Saks Mavisi Gri Koltuk Takımı

Saks mavisi gri koltuk takımı renkli koltuklardan oldukça şık bir üründür. Saks mavisi koltuk takımının canlı rengi, oturma odanızda güzel bir görüntü yaratmaktadır. Saks mavisi ve gri renklerden oluşan bu takım ev içi dekorasyonunda da etkilidir. Eğer koltuk takımınızda bu renkler varsa evinizin duvarlarının gri ya da beyazın tonları olması önerilebilir. Çünkü koltuğun parlak yapısı, sade bir duvar rengiyle birleşince daha da ön plana çıkacaktır. Bu durum saks mavisi dışında petrol mavisi, gece mavisi ve bebek mavi koltuk takımı içinde geçerlidir.

Saks Mavisi Gri Koltuk Takımı

Evinizde bulunan koltuk takımınız duvar rengiyle uyumlu olursa dekorasyonunuz renk bakımından tutarlı hale gelebilir. Bu yönden saks mavisi gri koltuk takımı tercih edenler oturma odasında halı rengi olarak beyaz tonlarını ya da mavinin açık tonlarını tercih edebilir. Oda içerisinde bulunan aksesuarlarınsa gri ya da metalik renklerde tercih edilmesi oturma odanızda şık bir görüntü yaratacaktır. Bu oturma grubu için en önemli noktalardan biri aydınlatmadır. Güneş ışığı alan bir noktaya koltuk takımı yerleştirilirse, koltuğun rengi daha da ön plana çıkacaktır.

Saks Mavisi Gri Koltuk Takımı

Saks Mavisi Gri Koltuk Takımı Kullananlar

Mavi ve gri koltuk takımı konusunda kullanıcı yorumları genellikle marjinal bir görüntü yarattığı yönündedir. Bunun dışında sadelik tercih eden kullanıcıların çoğunlukla mavi renkli koltuk takımlarını krem renkli duvar boyaları ve gri yastıklarla tercih ettikleri de yazmaktadır. Petrol mavisi koltuk takımı ve daha koyu koltuk gruplarınınsa daha az tercih edildiği açık renkteki mavi tonlarının ferah görüntü yarattığı yorumlarda belirtilmiştir.

Saks Mavisi Gri Koltuk Takımı

Saks mavisi salon takımı dışında en çok tercih edilen koltuklar genellikle bej renklerdeki koltuklardır. Yapı bakımından değerlendirilecek olursa köşem koltukların eski trendini kaybettiği yorumlarda görülmektedir. Kullanıcılar yeni trend olarak tek bir ikili ya da üçlü koltuk ve birkaç berjer koltuk tercih etmektedir. Berjer koltuk trendi son dönemde çok fazla görülür. Bazı kullanıcılar odalarında da bir berjer koltuk kullanma alışkanlığı kazanarak kitap okurken, çalışırken ya da farklı bir uğraş için bu tip rahat koltuklar tercih etmektedir.

Galeri

Size Özel Başlıklar

Saks Mavisi Gri Koltuk Takımı Saks Mavisi Gri Koltuk Takımı Saks Mavisi Gri Koltuk Takımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu