Bebek ve Çocuk Odası

Ranzalı Çocuk Odası Modelleri

Ranzalı çocuk odası modelleri, Çocuk odaları günümüzde modernleşmiş bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Birçok mobilya tasarımcısı, çocuk odalarını tasarlarken daha konforlu ve şık bir görüntüye sahip olan ürünleri tercih etmektedir.  İki katlı yatağı bulunan bu tasarımsal yatak odalarının asıl amacı küçük odaları ve küçük metrekaredeki evlerin konforlu ve şık bir görünüme sahip olmasını sağlamaktır.

Ranzalı Çocuk Odası Modelleri

Ranzalı Çocuk Odası Modelleri Fiyatları Ne Kadar?

Çocuk odalarına baktığımızda aslında değişik fiyat aralıkları mevcuttur. Örneğin 2200 TL’ye bir ranzalı çocuk odası bulabileceğiniz gibi 4000-5000 TL’ye de farklı tasarımlar bulabilirsiniz.  Hangi markadan alacağınız veya hangi model tercih edeceğiniz tamamen size bağlıdır. Fiyat performans bakımından en iyi çocuk odalarını tasarlayan mobilya markalarından biri de Çilektir.

Ranzalı Çocuk Odası Modelleri

Çilek Çocuk Odası Ranza Modelleri Nedir?

Çilek markalı ranza modelleri diye baktığımızda genellikle 3000 TL aralığında ranza modelleri mevcuttur. Ayrıca ranza dışında bir de merdiven almanız gerekmektedir.  Eğer ki stüdyo kapaklı merdiven almak istiyorsanız Çilek markasında bunu bulabilirsiniz.

  • Genişliği 40 santim,
  • Yüksekliği 141 santim
  • Derinliği 95 santim

Ranzalı Çocuk Odası Modelleri

Olan bu merdiven modüler olarak tasarlanmış bir stüdyo serisine ait Mokka stüdyo kapaklı merdivendir.  Hem tasarımın şıklığı hem de işlevi ön plana çıkan modellerden biri olması sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir.  Farklı derinliklerle birlikte 4 merdiveni, dolap işlemine sahip ayrı bir çekmecesinde mevcuttur. Bu sayede hem ekstra bir depolama alanı olduğu gibi hem de konforlu bir alanda size sağlamış olacaktır. Şu anlık kapaklı merdivenin fiyatı 960 TL’dir.

Ranzalı Çocuk Odası Modelleri

Size Özel Başlıklar

Ayrıca bunlar dışında geniş ranza modelleri de mevcuttur.

  • Moka ranza,
  • Romantik ranza,
  • Flora ranza,
  • White ranza,
  • Black Line ranza gibi modeller mevcuttur.

Ranzalı Çocuk Odası Modelleri

Stüdyo çekmeli alt karyola modelinin olması da ekstra konfor alanı sağlayacak modellerden biridir.  Çilek markasından rahatlıkla karyola alabilirsiniz. Hem merdiven hem de yatak bakımından en konforlu ve uygun fiyatlı çocuk odası modelleri bu markadır.  Bunun dışında IKEA ranza modelleri daha pahalı olmakla birlikte sade ve minimalizmi temsil eden ranza modelleri vardır. İKEA ranza modellerinde artı olarak bir de dolapları olması tercih edilme sebeplerinden biridir.

Galeri

Ranzalı Çocuk Odası Modelleri Ranzalı Çocuk Odası Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu