Diğer

Pudra Yatak Odası Dekorasyonu

Pudra yatak odası dekorasyonu, hemen hemen her sene tekrar popüler olmaktadır. Ancak pudra pembesi renkleri mutlaka doğru yerlerde ve doğru renklerle birlikte kullanılmalıdır. Aksi halde odanız istediğiniz gibi görünmeyecek ve eski moda gibi duracaktır. Pudra tonları tek başına kullandığı zaman odanızı boğucu gösterecektir.  Pudra ve benzeri tonlar pek çok renkle uyum sağlamaktadır. Bu sayede kolayca dekorasyon yapabilir ve odanızı hayalinizdeki gibi süsleyebilirsiniz.

Pudra Yatak Odası Dekorasyonu

Pudra Hangi Renklerle Kullanılabilir?

Pudra farklı tonlara sahip olan açık bir renktir ve yatak odası dekorasyonu için sıkça tercih edilmektedir. Yatak odasında kullanacak olanlar, aşağıdaki listeye göz atarak pudra tonlarının yakıştığı renkler hakkında bilgi alabilirsiniz.

  1. Siyah, gri mürdüm, lacivert, mor, kahverengi gibi koyu tonlar
  2. Altın ve gümüş gibi parlak ve iddialı renkler
  3. Fildişi, krem rengi, kum beji, beyaz, lila gibi açık tonlar

Yukarıda belirtilen renkleri birbiri ile çok karıştırmadan yatak odanızda kullanabilirsiniz. Daha fazla pudra pembesi tonlarında dekorasyon fikri için aşağıdaki başlığı inceleyebilirsiniz.

Pudra Yatak Odası Dekorasyonu

Pudra Yatak Odası Nasıl Dekore Edilir?

Pudra yatak odası dekorasyonu yapmak isteyenler, bu noktada yatak odalarına en çok yakışan renklerden birinin pudra pembesi olduğunu bilmelidir. Ayrıca daha önce de belirttiğimiz gibi bu renk diğer renklerle de çok yakışmaktadır. Pudra tonlarında yatak odası dekorasyonu yapmak isteyenler, aşağıdaki listeye göz atabilir.

Pudra Yatak Odası Dekorasyonu

  • Pudra tonları hem ahşap hem de beyaz mobilyalarla uyumludur. Ancak ahşaplar açık renk olmalı ve koyu olan ahşap mobilyalardan kaçınılmalıdır.
  • Yataklarda düz beyaz nevresim takımları kullanılabilir, battaniye ve dekoratif yastıklarda da pudra pembesi renkleri tercih edilebilir.
  • Pudra tonları kullanarak yatak odası dekorasyonu yaparken odadaki her unsurun pudra olması odanın boğucu görünmesine sebebiyet verebilir.
  • Seçtiğiniz pudra tonu koyuysa açık renklerle birlikte, açıksa da daha koyu renklerle birlikte kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Pudra Yatak Odası Dekorasyonu

Size Özel Başlıklar

Bu hususları göz önünde bulundurarak tasarlayacağınız pudra yatak odası, çok daha güzel olacak ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaktır. Ayrıca kendi zevkinize göre aksesuarlar da kullanabilir ve odanızı kişiselleştirebilirsiniz.

Galeri

Pudra Yatak Odası DekorasyonuPudra Yatak Odası Dekorasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu