Ev Dekorasyonu

Pratik Ev Dekorasyonu Tavsiyeleri

Pratik Ev Dekorasyonu Tavsiyeleri /Ev dekorasyonu yapılırken kişiler zahmetli bir sürece girdiklerini düşünürler. Ancak pratik fikirler ile de evin dekorasyonunda büyük değişimler yapmak mümkündür. Bu yazımız içerisinde pratik ev dekorasyonu tavsiyeleri ile evinizde yapabileceğiniz değişimlerden bahsedeceğiz. Az maliyet ile evde büyük bir değişim yapmak kişilerin sandığı kadar zor değildir.

Pratik Ev Dekorasyonu Tavsiyeleri

El Yapımı Avizeler

El yapımı avizeler ile odanın havası değişebilir. Üstelik evde sahip olduğunuz malzemeleri bir araya getirerek, oldukça şık avizeler elde edebilirsiniz. Avizenin nasıl bir model olacağı ya da rengi evin sahip olduğu tarza bağlıdır. Kişiler isterlerse büyük odaları için büyük boyutta avize yapabilirler. Ancak küçük odalar için avizelerin küçük tercih edilmesi gereklidir. Açık renk kullanılması da ışığın daha iyi yayılmasına imkan verecektir.

Pratik Ev Dekorasyonu Tavsiyeleri

Mobilyalarınızı Renklendirin

Mobilyalarınızı renklendirin ve küçük dekorasyonlar ile büyük değişimler ortaya çıkartın. Ev dekorasyonunda ön plana çıkan detaylardan birisi de renklerdir. Pratik bir şekilde dekorasyon yapmak isterseniz sandalye ve masalarınızı boyayabilirsiniz. Orta sehpa, televizyon ünitesi ve kitaplık gibi mobilyalar boyanarak eve başka bir hava katılabilir. Koltuk takımının ayakları eğer ahşap ise boyanabilir ve küçük bir değişiklik yapılabilir.

Pratik Ev Dekorasyonu Tavsiyeleri

Portatif Duvarlar Tercih Edin

Eğer geniş bir odaya sahipseniz, odanızı ayırmak için bu duvarları tercih edebilirsiniz. Bu duvarlar genel olarak stüdyo daireler içerisinde tercih edilir. Kişiler özel alanlarını portatif duvar yardımı ile ayırarak, kendilerine bir mahremiyet alanı oluştururlar. Üstelik bu duvarlar istenildiği zaman boyanabilir ve farklı desenler çizilebilir. Farklı kullanım tarzlarına kolaylıkla uyum sağlaması nedeni ile oldukça kullanışlıdır.

Pratik Ev Dekorasyonu Tavsiyeleri

Size Özel Başlıklar

Tablo Kullanın

Duvarlarınızda tablo kullanın ve duvarlarınızı renklendirin. Büyük tablolar ile birlikte büyük bir değişim elde edebilirsiniz. Eğer boyamanın maliyeti gözünüzü korkutuyor ise tablo kullanmak oldukça avantajlı olacaktır. Piyasada satılan binlerce tablo içerisinden duvarınıza en uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Pratik Ev Dekorasyonu Tavsiyeleri

Eğer küçük bir odaya sahipseniz tablo yerine ayna tercih edebilirsiniz. Aynalar odayı daha geniş gösterecek ve şıklık katacaktır. Küçük ve çoklu ayna seçenekleri ile odanıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. Bu sayede az maliyet ile istenilen değişim elde edilebilir.

Galeri

Pratik Ev Dekorasyonu Tavsiyeleri Pratik Ev Dekorasyonu Tavsiyeleri Pratik Ev Dekorasyonu Tavsiyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu