Ev Dekorasyonu

Herkesin Merak Ettiği Popüler İç Mimarların Dekorasyon Modelleri

Popüler İç Mimarların Dekorasyon Modelleri kişiler kendilerine ait bir ev inşa ettirdikten sonra ya da kendilerine yeni bir ev aldıktan sonra çeşitli şekillerde dekore etmek isterler. Her ne kadar kişiler arasında özgün fikirler bulunsa bile popüler iç mimarların dekorasyon modelleri de kişilere ilham olabilir. Bu nedenle kişiler, popüler mimarların çizimlerini takip edebilir ve kendilerine uygun bir seçim yapabilirler. Bu seçimler kişinin evinin büyüklüğüne ve istediği tarza bağlı olarak değişim gösterebilir. Dekorasyon basit ve kısa bir işlem değildir. Odanın stili, eşyaların yapıldığı malzeme, eşyaların dokusu ve rengi gibi birçok farklı etkenin birleşimi ile dekorasyonlar ortaya çıkar.

Avize ve Tavan Şıklığı

Popüler İç Mimarların Dekorasyon Modelleri

Kişiler odaları için hangi modelin hakim olmasını istediklerine karar vermelidir. Perdeler ve çeşitli mobilyalar ile uyum sağlayan odalarda daha fazla şıklık yakalamak mümkündür. Popüler iç mimarların dekorasyon modelleri arasında avizelere şıklık katmak da yer alır. Avizelerin ışıldaması ve odaya farklı bir hava getirmesi ile bütün bir odanın havası değişebilir. Farklı motiflerle de tavan süslenebilir ve avize ile birlikte kombin yapılarak, duvarla uyum yakalanabilir. Ayrıca en lüks ev dekorasyon modellerini inceleyebilirsiniz.

Klasik Sevenlere

Popüler İç Mimarların Dekorasyon Modelleri

Klasik modellerden vazgeçmeyen kişiler için ise simetrik modeller tercih edilebilir. Simetrik görünüm ile uyum yakalamak en kolay yollardan birisidir. Bu nedenle de eski zamanlardan beri evlerde kullanılan dekorasyon modelleri arasında simetri yer alır. Salonlarda uygulanan şömine modellemeleri de kişilerin oldukça fazla ilgisini çeker.

Eklektik Stil

İç Mimarların Dekorasyon Modelleri

Özellikle popüler iç mimarların dekorasyon modellerinde son zamanlarda gündemde olan bir stildir. Bu stil ile turuncu, sarı ve kırmızı gibi sıcak olarak adlandırılan renkler odaya hakim olur. Oda içinde daha sıcak bir ortam olur, bu görünüm ise zeminde kullanılan renklerle desteklenir. Zeminde nötr ve düz tonlara ağırlık verilir.

Country Model

İç Mimarların Dekorasyon Modelleri

Size Özel Başlıklar

Bu stilde iç mimarlar koltukları daha ön plana çıkarmayı amaçlar ve duvarda düz renkler tercih ederler. Farklı modellerden oluşan bir koltuk takımı ile hareketlilik yakalanabilir. Koltuk rengine baskın olan renk ile düz bir şekilde duvarlar boyanır ve koltuklar ön planda olur.

İç Mimarların Dekorasyon Modelleri

İç Mimarların Dekorasyon Modelleri

İç Mimarların Dekorasyon Modelleri

İç Mimarların Dekorasyon Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu