Ev Dekorasyonu

Pembe Renk İle Dekorasyon

Pembe renk ile dekorasyon yapmak isteyen kişiler, öncelikle hangi renkler ile uyumlu olduğuna dikkat etmelidir. Evi dekore ederken birbiri ile uyumlu renkler kullanmak gereklidir. Uyumlu renkler ile birlikte odada bütünlük yakalanabilir

Pembe Renk İle Dekorasyon

Pembe sakin bir renk olarak görülür ancak kullanıldığı tona göre iddialı bir duruşa da sahip olabilir. Bu yüzden pembenin yanında kullanılan rengin önemi büyüktür. Eğer odanızda genel olarak pembe rengin hakim olmasını istiyorsanız, yanında kullanabileceğiniz renklere göre tarz belirleyebilirsiniz. Pembe rengin yalnızca klasik tarzlar için kullanıldığı algısından uzaklaşabilirsiniz.

Pembe Renk İle Dekorasyon

Salonda Pembe ve Mavi Uyumu

Salon dekorasyonu yaparken pembe renk kullanmak istiyorsanız, yanında kullanacağınız renkleri de iyi seçmeniz gereklidir. Dekorasyon yaparken salonda pembe ve mavi uyumu alternatiflerinden faydalanabilirsiniz. Pembe ve mavi renklerinin yanında kullanacağınız beyaz renk ile oldukça ferah odalar elde edebilirsiniz. Açık renklerin bir araya gelmesi ile birlikte odaların olduğundan daha büyük durması sağlanabilir.

Pembe Renk İle Dekorasyon

Eğer daha geniş bir odaya sahipseniz daha koyu renkler tercih edebilir ve zevkinize göre renk kombinleyebilirsiniz. Pembe denildiği zaman akla gelen renklerden birisi de gridir. Grinin her tonu pembe ile uyum sağlar. Odanızda koyu renklerin hakim olmasını isterseniz koyu gri renkte büyük mobilyalar tercih edebilirsiniz. Aksesuarlarınızda kullanılan pembe renk ile de odada şık dekorasyonlar oluşturulabilir.

Pembe Renk İle Dekorasyon

Size Özel Başlıklar

Pembe İle Sarının Uyumu

Canlı ve enerjisi yüksek odaları tercih eden kişiler ise pembe ile sarının uyumu ile istedikleri enerjiyi yakalayabilirler. Sarı bulunduğu ortama pozitif enerji yayar ve daha çok hareket hissi verir. Özellikle genç odalarında tercih edilen bu tonlar çocuklar üzerinde oldukça etkilidir. Hareketi destekler ve stresten uzak tutar. Eğer sakin ama enerjik bir ortam isterseniz bu iki rengin uyumundan faydalanabilirsiniz.

Pembe Renk İle Dekorasyon

Sarı ile pembe salon dekorasyonunda da kullanılan mobilyalar oldukça önemlidir. Eğer salon için bu renkleri tercih ederseniz klasik tarzdan uzak durmanız gereklidir. Salonda kullanılan bu renkler, eve spor bir tarz katacaktır. Eğer her an pozitif enerji ile dolu ve spor bir salon tercih ediyorsanız bu renk uyumundan faydalanabilirsiniz.

Galeri

Pembe Renk İle Dekorasyon Pembe Renk İle Dekorasyon Pembe Renk İle Dekorasyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu