Ev Aksesuarları

En Son Çıkan Parke Modelleri

En Son Çıkan Parke Modelleri

Kişiler evlerini ya da herhangi bir odayı yenilemek istedikleri zaman ilk olarak parkelerden bu işleme başlarlar. Kişiler doğru bir parke seçimi sağlamak ister ve hem uzun ömürlü hem de güzel bir görünüme sahip olsun isterler. Yazımız içerisinde en son çıkan parke modelleri hakkında bilgi verirken, eviniz için ideal parkeleri seçmeye yardımcı olacak detaylara da yer verdik.

Eskitme Parke Modelleri

Parke Modelleri

Günümüzde en çok tercih edilen parke modellerinden birisi de eskitme görünümünde olanlardır. Eskitme görünümü oldukça doğal durur ve spor bir ev ortamı yakalanmasına yardımcı olur. Bu modellerin en iyi yanı ise uzun süre kullanıma imkan vermesidir. Kişiler uzun süre boyunca eskitme parke modeli kullanabilir ve görünüm açısından sorun yaşamazlar. Zeminde oluşacak çizilmeler ya da zamanla oluşan diğer problemler, bu parke modelinde yaşanmaz. Eskitme parkeler tasarlanırken yüzeylerinde doğal izler bulunur. Bu nedenle üzerinde oluşacak izler dikkat çekmez ve uzun süre kullanılabilir. Sıcak bir ev alanı yaratmak için tercih edilebilir.

Beton Görünüme Sahip Parkeler

Parke Modelleri

Genellikle eşkenar dörtgen görünümündeki şekillerin birleşmesi ile elde edilen zemin türleridir. Bu zemin modeli son zamanlarda oldukça revaçtadır. Renkli bir görünüm sağlamak isteyenler ve ciddi bir görünüm elde etmek isteyen kişiler için idealdir. Ağırlıklı olarak işyerlerinde tercih edilir ve şık bir görünüm kazanılması sağlanır.

Lamine Parke Modelleri

Parke Modelleri

Lamine parke modelleri en çok tercih edilen parke seçeneklerinden birisidir. Farklı ağaç seçeneklerinden üretildiği için birçok farklı renk alternatifine rastlamak mümkündür. Bu nedenle her tarza uygun olarak lamine parke bulunabilir. Çizilmez özelliği sayesinde az maliyetlidir ve uzun süre kullanılmaya imkan verir.

Yazılı Parke

Parke Modelleri

Size Özel Başlıklar

Farklı tarzlar peşinde koşan kişiler için uygun bir parke modelidir. Bu parke modeli ağırlıklı olarak hollerde ya da genç odası gibi alanlarda kullanılmaktadır. Ancak salonlarda da tercih edilebilmesi mümkündür. Spor bir tarzı benimseyen kişiler için oldukça iyi bir alternatiftir. Farklı renk seçeneklerinin de olması sebebi ile de her alana uyum sağlama konusunda başarılı olacaktır.

Parke Modelleri

Parke Modelleri

Parke Modelleri

Parke Modelleri

Parke Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu