Ev Dekorasyonu

Parke Görünümlü Fayans

Parke görünümlü fayans  farklı yaşam alanlarında yoğun olarak tercih edilen ürünler arasında yer alır. Ofislerde, evlerde ve pek çok dış mekan alanında hem kullanışlı ve dayanıklı olması nedeniyle hem de şık tasarımından dolayı kullanılmaktadır.

Parke Görünümlü Fayans

Parkenin sıcak görüntüsünden faydalanmak isteyen ancak dış mekanlarda marke kaplamadan daha dayanıklı bir malzeme kullanmayı hedefleyen kişiler tarafından  tercih edilmektedir. Çok sayıda farklı tasarımı barındıran ve farklı mekanları uygun parke görünümlü seramik çeşidi bulmak mümkün.

Parke Görünümlü Fayans

Fayans çeşitleri genellikle toza ya da suya pek çok malzemeye göre daha dayanıklıdır. Aynı şekilde dışarıda kullanım için ahşap bir malzeme olan parkeye göre çok daha uzun süreli kullanım olanağı sağlar.  fiyatları da dışarıda kullanılan parke modellerine göre daha uygundur. kullanmanın diğer olumlu tarafları arasında pek çok yaşam alanına uygun olması gelir. Alçak olarak sunulan parke modelleri arasında suya dayanıklı çeşitler bulunmaktadır ancak yine de hiçbir ahşap seramik kadar dayanıklı değildir. Fayans ya da seramik olarak ifade edilen her iki çeşitte de ahşap görünümlü ürün bulmak mümkündür.

Parke Görünümlü Fayans

Laminat Parke Görünümlü Fayans Fiyatları

Laminat parke görünümlü fayans fiyatları değerlendirildiğinde, iç mekan ve dış mekanda kullanılacak zemin ürünlerinin çoğundan daha uygun fiyatlar sunduğu ifade edilebilir. Ebetteki kullanılan ürün çeşidine ve boyutuna göre fiyatlandırma değişiklik gösterir. Ancak bu noktada istenilen malzeme üzerinden fiyat karşılaştırması yapmak uygun olacaktır. İstenilen ahşap görünümü ve sıcaklığı sağlanır hem de uzun süreler boyunca rahatlıkla ve güvenle kullanılabilir. Fayansların kullanımının kolay olmasının yanı sıra herhangi bir şekilde zarar görmesi durumunda değişimi basit olmaktadır. Çok çeşitli farklı tasarımlara sahiptir.

Parke Görünümlü Fayans

Size Özel Başlıklar

Parke Görünümlü Fayans Banyo

Parke görünümlü fayans banyo için en ideal ürünlerden birisidir. Banyolar çok sık neme maruz kalan alanlar olduğu için yer döşemesinin uzun müddet gidebilmesi açısından; çok dayanıklı ürünler kullanılması gerekir. Bu anlamda ahşap parke çeşitleri suya dayanıklı olarak çeşit sunmaktadır. Bunlara bir alternatif de  içerikleri olmaktadır.

Galeri

Parke Görünümlü Fayans Parke Görünümlü Fayans Parke Görünümlü Fayans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu