Ev Aksesuarları

Özel Tasarım Portmanto Modelleri

sahip kumaşların kullanılması gerekmektedir. Eğer ki özel bir tasarım istiyorsanız aslında bazı modellerin olması gerekmektedir. Bunun dışında el yapımı portmanto modelleri tercih edebilirsiniz. Özel bir mobilya tasarımcısının kendi eliyle hazırlayacağı farklı modellerle birlikte portmantonuzu hazırlayabilirsiniz.  Bunun dışında hem modern ve şık bir tasarım gibi dursun istiyorsanız fakat bunu bir markadan almak istiyorsanız IKEA portmanto modelleri tercih edebilirsiniz.  Modern portmanto modelleri IKEA’da bulabileceğiniz modellerdir. Özel tasarım portmantolar aslında bir bakıma aklınızdan da tasarlayabileceğiniz bir modelde olması gerekmektedir.

Özel Tasarım Portmanto Modelleri

Fakat siz tasarımcıya bırakmak istiyorsanız vestiyer modellerinizi yapmak için iyi bir tasarımcı bulmanız gerekir.  Evinize uygun olan tasarımı bulmanız en önemli konulardan biridir. Örneğin açık Konsept özel tasarım vestiyer modelleri genellikle daha akıllı depolama ve çözüm odaklı depolama türlerinden biridir.  Daha çok eşyaları organize etmekle birlikte dağınıklığı ortadan kaldıracak özel tasarımların olması gerekmektedir.

Özel Tasarım Portmanto Modelleri

Country Tarzı Özel Tasarım Portmanto Modelleri Nelerdir?

Özel tasarım Country mimarisine sahip tasarım ürünleridir. Daha çok şu özellikler ön plana çıkmalıdır. Bu özellikler şunlardır;

  • Kancaların
  • İç tasarımdaki rafların
  • Dolapların
  • Çekmecelerin farklı tarzda tasarlanmasını içeren bir modeldir.

Hem evinize şık bir görüntü verebileceği gibi hem de minimalizmi yansıtan bir yapıya da sahip olması en çok tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır.

Özel Tasarım Portmanto Modelleri

Aynalı Özel Tasarım Portmanto Modelleri Nelerdir?

Aynalı özel tasarım modellerine baktığımızda ise daha çok küçük antreye sahip kişilerin tercih etmesi gereken modellerden biridir. Hem depolama alanını büyük tutacağı gibi asma çubuğu olması daha fazla yer kaplayacaktır.  Aynalı görüntüsü ise bir derinlik vereceği için antreniz çok daha büyük görünecektir. Ayrıca kişiye özel vestiyer, portmanto, gardırop yaptırmak için iyi bir mobilya uzmana danışmanız gerekmektedir.

Size Özel Başlıklar

Özel Tasarım Portmanto Modelleri

Tasarım kafanızda olsa da olmasa da iyi bir tasarımcı bulmak zorundasınız. En güzel portmanto modelleri genellikle sizin kafanızda kurduğunuz ve evinize uygun olan modeller olacağını unutmamanız gerekmektedir.

Galeri

Özel Tasarım Portmanto Modelleri Özel Tasarım Portmanto Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu