Oturma Odası

Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları

Oturma grubu modelleri ve fiyatları herkesin tercihine ve ihtiyaç listesine göre şekillenmiştir. Farklı şekillerde olabilen oturma grupları genelde geniş yapılıdır. Çok küçük boyutlarda tercih edilmeyen oturma grupları arasında ikili büyük koltuklar çok beğenilir. Bunlar hem kullanışlı hem de görüntü açısından tatmin ettiği için sık sık alınanlar arasındadır. Oturma grubu satın alırken görüntüsüne önem verdiğiniz kadar kullanışlı olmasını da göz önünde bulundurmalısınız. Aksi durumda en çok kullanılan eşyalardan olan oturma grupları işinizi tam olarak görmeyebilir.

Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları

Koltuk takımları satın alırken eğer odanız çok büyük değilse ebatları fazla olan koltuklardan almamalısınız. Daha ince ve zarif yapılı koltuklar odanızda alan daraltmaması adına tercih edilmelidir. Ancak eğer çok geniş bir salonunuz varsa daha büyük koltuklar satın almanızda bir sakınca yoktur. Eğer aileniz genişse ya da evinize çok misafir gidip geliyorsa yine büyük koltuklar almak yerinde olacaktır.

Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları

En Yeni Oturma Grubu Modelleri

En yeni oturma grubu modelleri arasında ilk karşımıza çıkan krem renkli ikili geniş koltuklardır. Dokusu çok beğenilen bu koltuklar hem kullanışlıdır hem de salonu ferah gösterir. Çok beğenilen bu koltukların özellikle farklı renkli minderlerle kombinlenmesi hoş durur. Mavi ve kırmızı gibi tonlarda minderler kullanarak sade renkli koltuklarınızı canlandırabilirsiniz.

Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları

Farklı oturma grubu modelleri arasında daha çok ayakları ahşaptan olan ve sırt kısmı desenli olanlar bulunur. Bunlar da yine günümüzde en yeni çıkan modeller arasında yer alır ve birçok yerde bulunur. Siz de çok beğendiğiniz model olursa bunu kendi zevkinize ve isteklerinize daha uygun hale getirebilirsiniz. Koltuğu direkt o şekilde satın almak yerine üzerinde biraz oynamalar yaptırma imkanınız bulunur.

Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları

Size Özel Başlıklar

Oturma Grubu Modelleri

Oturma grubu modelleri arasında özellikle kendi tercihiniz ve zevkiniz ön plana çıkar. Eğer daha şık modellerden hoşlanıyorsanız klasik ve gösterişli olanlara bakmak iyi olacaktır. Ancak sadelik ve kullanışlı olması daha önemliyse yeni spor modellere göz atabilirsiniz. Ayrıca salonunuzdaki eşyalarla koltukların uyumlu olması adına daha bütünleyici parçalar tercih etmek önemlidir.

Galeri

Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu