Diğer

Otel Dekorasyonu

Otel Dekorasyonu/ Kişiler günlük yaşamın telaşından uzaklaşmak için farklı yerlere kalmaya giderler. Bazen farklı şehirlerdeki günlük daireler bazense şehir dışındaki oteller kişilerin dinlenme alanıdır. Kişilerin dinlenmek için tercih ettikleri otel dekorasyonu ise oldukça önemli bir alan tutar. Dekorasyonu ile ön plana çıkan oteller, kişiler tarafından daha çok ilgi görürler.

Otel Dekorasyonu

Tatil için otel arayan kişiler için bazı kriterler bulunur. Kriterler arasında fiyat, dekorasyon ve hizmet yer alır. Bazı kişiler için otelin dekorasyonu fiyatından daha önemli bir yer tutar. Kişiler kendilerini rahat hissedebilecekleri bir yerde konaklamak isterler. Genellikle dekorasyonu başarılı olan oteller, daha fazla ziyaretçi kabul ederler. Bunun asıl nedeni kişilerin bu alanlara yönelim göstermesidir.

Otel Dekorasyonu

Şehir ile Otelin Uyumu

Şehir ile otelin uyumu olmazsa olmaz alternatiflerden birisidir. Eğer kişi tarihi ile ünlü bir şehirde konaklayacak ise otelde de bu görünümü görmek ister. Otelin içerisinde zaman yolculuğu yapmış gibi hissedebilir ise bu yere daha fazla öncelik verir. Şehrin sahip olduğu değerlere uygun bir otel görünümü oldukça önemlidir.

Otel Dekorasyonu

Örnek olarak Safranbolu verilebilir. Burası eski çarşı adı verilen konakları ile meşhurdur. Bu şehirde kalmak isteyen kişiler genellikle konaklarda kalmak isterler. Konaklar ile modern görünümlü oteller arasında fiyat farkı olsa bile, konaklar öncelikli olarak yer alır. Yani bir otelin fiyatını uygun tutmak, oraya müşteri gelmesi için yeterli değildir.

Otel Dekorasyonu

Size Özel Başlıklar

Otellerde Ahşap Detaylar

Otellerde ahşap detaylar da kişiler tarafından oldukça fazla ilgi görmektedir Kişilere doğal bir ortam yaşatan bu konsept, genellikle doğa içerisindeki otellerde yer alır. Yaylada yer alan otellerde ahşap detaylar görmek mümkündür. Bu detaylar kişilerin kendini buraya daha fazla ait hissetmesine neden olacaktır. Kişiler bilinç altında her zaman buraya gelmek isteyecektir.

Otel Dekorasyonu

Lobide Lüks Ayrıntılar

Lobide lüks ayrıntılara yer vermek önemlidir. Müşteriler otele girdikleri ilk anda lobiyi görür ve otel hakkında bir izlenim oluştururlar. İlk izlenim genellikle sabit kalır ve değişmesi oldukça zordur. Başlarda iyi bir etki bırakabilmek için lüks eşyalarla dolu bir lobi tercih edilebilir. Kişiler iyi ağırlandıklarını gördüklerinde burayı benimseyeceklerdir.

Galeri

Otel Dekorasyonu Otel Dekorasyonu Otel Dekorasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu