Diğer

Orta Sehpa Modelleri ve Fiyatları

Orta sehpa modelleri ve fiyatları farklı birçok seçenekle karşınıza çıkar. Fiyat aralığı geniş olan orta sehpalar en az 1000 liradan başlayarak artarak devam eder. Genelde daha pahalı olan orta sehpaların kalitesine ve modeline göre fiyatları değişir. Mermer desenli olan orta sehpalar diğerlerine göre daha ucuzdur. En farklı tarzlarda orta sehpa almak için dilerseniz dekorasyon firmalarının kataloglarını da inceleyebilirsiniz.

Orta Sehpa Modelleri ve Fiyatları

Orta sehpa modelleri arasında daha çok dikdörtgen olanlar tercih edilse de iş yerlerinde yuvarlaklar d kullanılır. Kare ceviz masaların da çok tercih edildiği evlerde aynı zamanda zigonlar da kullanılır. Özellikle cam sehpaların yaygın olarak orta kısımda kullanılması eve şıklık kazandırır. Salonun ayrı bir havaya bürünmesi adına orta sehpaların ahşap, mermer ve camdan olması tercih edilir. Bu şekilde hem dekorasyon tamamlanır hem de kullanışlı bir alan yaratmış olursunuz.

Orta Sehpa Modelleri ve Fiyatları

En Modern Orta Sehpa Modelleri

En modern orta sehpa modelleri arasında gold desenli olanlar çok sık tercih edilir. En dikkat çekici modeller arasında gold krem rengi tonlarında olanlar ve sadem serisi yer alır. Bunlar hem zarif hem de şık görüntüsüyle göz kamaştırıcı sehpalardır. Aynı zamanda raflı sehpalar da çok sevilir ve oldukça konforlu bir tarzı vardır. Hem içerisine çok eşya alır hem de katlı bir görünüme sahip olduğundan dikkat çeker.

Orta Sehpa Modelleri ve Fiyatları

3’lü yapıdaki orta sehpalar oldukça beğenilen ve genelde koyu renkte olan sehpalardır. Bunların boyutları birbirinden farklıdır ve genelde antrasit ve siyah tonlardadır. Bacak kısımları ahşap olan bu sehpaların ayrıca gri olanları da çok beğenilir. Farklı ve modern bir tarzda olan bu sehpaların her biri ayrı amaçlar için kullanılabilir.

Orta Sehpa Modelleri ve Fiyatları

Size Özel Başlıklar

En Yeni Orta Sehpa Modelleri

En yeni orta sehpa modelleri arasında özellikle ahşap 2’li sehpaların yaygın olduğunu görüyoruz. Yuvarlak, ahşap ve 2’li sehpalar çok beğenilerek kullanılmaya devam ediyor. Farklı tarzları olan bu sehpaların aynı zamanda ayakları diğerlerine göre daha kısadır.  Özellikle yeni model sehpalarda daha yüksek ve sağlam ayaklar tercih edildiği görülür.

Galeri

Orta Sehpa Modelleri ve Fiyatları Orta Sehpa Modelleri ve Fiyatları Orta Sehpa Modelleri ve Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu