Diğer

Ofis tasarımınızdan sıkıldınız mı? İşte iş yerinize harika bir hava katacak birkaç iç dekorasyon trendi

ofis dekorasyon fikirleri, ofis dekorasyonu çalışma ortamı olarak oldukça önem arz eder. Çünkü ofis dekorasyonu hem işin hem de çalışanların daha enerji dolu devam etmelerine neden olur. Ofis dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken birden fazla detay bulunmaktadır. Eğer siz de ofis dekorasyonu yapmak istiyor ve net bir fikre sahip değil iseniz eğer yazımızın devamını inceleyerek hayalinizde yer alan ofise dair fikirler edinebilirsiniz. Ofis dekorasyonunda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ofisinizin metrekaresi olmaktadır. Tüm dekorasyonu ofisin metrekaresi ve şekline göre yapılmalıdır. Aksi takdirde boğucu ya da fazla karışık bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz.

Ofis Dekorasyon Fikirleri

 Renkli Ofis Dekorasyonu Fikirleri

Eğer işiniz ve kişiliğiniz buna uygun ise siz de çalışma ortamınızı oldukça renkli bir şekilde dekore edebilirsiniz. Birden fazla rengi bir araya getirerek enerji dolu bir ortam ile çalışma hayatınıza devam edebilir her günü daha da renkli yapabilirsiniz. Alışılmışın dışında bazı renkler ile hem kendinizi hem de çalışma arkadaşlarınızı mutlu edebilirsiniz. Örneğin her duvarın farklı renklerde olması, ya da var olan her masa ve sandalyenin birbirlerinden daha zıt renklerde olması gibi detaylar hem sizi hem de çalışma arkadaşlarınızı oldukça olumlu etkileyecektir.

Ofis Dekorasyon Fikirleri

Tablo Kullanımı

Bulunduğunuz ofiste birden fazla tablo ekleyerek daha sanatsal bir çalışma ortamı hazırlayabilirsiniz. Kullanacağınız renkler tamamen size ait olup tablo detayları ile renklendirme yapabilirsiniz. Ofisiniz çok renkli ise kullanacağınız tablolar daha sade olmalı, ofisiniz tek renk ise seçeceğiniz tablolar daha sade olmalı bu durum da dekorasyonunuz çok daha dikkat çekici hale gelecektir. Dikkat etmeniz gereken tek detay uyum olmalıdır.

Ofis Dekorasyon Fikirleri

Çiçek Kullanımı

Bulunduğunuz yerin bir kısmında bir miktar çiçek kullanımı hem kendinizi iyi hissetmenize hem de dekorasyonunuzun çok daha iyi durmasına neden olacaktır. Tüm bunlara ek olarak çiçek bakımı sizi ruhsal yönde de olumlu etkileyecektir. Çalışma arkadaşlarınızın da isteklerini göz önünde bulundurarak ofisinizin ya da var ise ofis bahçenizin bir kısmını çiçekler ile süsleyebilirsiniz.

Galeri

Size Özel Başlıklar

Ofis Dekorasyon Fikirleri Ofis Dekorasyon Fikirleri Ofis Dekorasyon Fikirleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu