Mutfak

Mutfak Fayans Modelleri

Mutfak fayans modelleri, mutfak için oldukça önemli olan mutfak fayansları birçok farklı ürün grubu bulunmaktadır. Dekorasyon açısından mutfağa oldukça farklı bir hava katmaktadır. Kendi tarz ve dekorasyonunuza göre en uygun ürünü seçerek mutfak dekorasyonunuza katkı sağlayabilirsiniz. Mutfak fayans için kullanabileceğiniz ürünler,

Mutfak Fayans Modelleri

  • Cam mozaik
  • Fayans
  • Seramik
  • Cam Panel
  • Mermer mozaik
  • 3D desenli fayans

Mutfak Fayans Modelleri

Gibi modeller bulunmaktadır. Bunlardan en fazla tercih edilen fayans modelleri, günümüzde çeşitlenerek farklı bir hava katmaktadır. Fayans mutfak fayans modelleri seçerken dolabınızın rengi ve diğer mutfak mobilyaları ile uyumlu olacak bir model seçebilirsiniz. Mutfağınıza farklı bir hava katacak bazı modelleri derlerdik.

Mutfak Fayans Modelleri

Mutfak Fayansı Doğal Taş

Doğal taş modelleri, mutfak tezgâhında oldukça sık kullanılmaktadır. Her ne kadar temizlenme zorluğu bulunsa da mutfak duvar fayans modelleri arasında oldukça şık bir dekorasyondur. Üstelik birçok mobilya ile beraber kolaylıkla uyum sağlayabilmektedir. Bununla birlikte doğal taş görünümü için bir mutfak fayansı istiyorsanız traverten mozaik veya mermer ürünlerini inceleyebilirsiniz. Doğal taş görünümü iyi kullanıldığı zaman uyumlu bir görüntü elde edilebilir.

Mutfak Fayans Modelleri

Mutfak Fayansı Etnik Desenler

Etnik karolar, özellikle el işçiliği olarak bilinen tezgâh arası karo seramik üretimi hala devam ettirmektedir. Eğer Türk motiflerini veya daha farklı modellerde etnik desenleri istiyorsanız mutfağınız için çok hoş bir model olabilir. Mutfak fayansı etnik desenler konusunda Kütahya seramik veya Seramiksan gibi markaların etnik desenlere sahip olan mutfak tezgâh arası fayans modelleri inceleyebilirsiniz.

Size Özel Başlıklar

Mutfak Fayans Modelleri

Beyaz veya Siyah Seramik Modelleri

Mutfak fayans modelleri arasında bulunan beyaz veya siyah fayans modeli özellikle İskandinav dekorasyon tarzına uymaktadır. Özellikle sade bir dekorasyon olan bu modeller geniş ve ferah bir mutfak havası sağlamaktadır. Bununla beraber bu parlak seramiklerin farklı modellerini tercih edebilir ve özellikle siyah olanı ile beraber beyaz dolaplarınızla uyum içerisinde olmasını sağlayabilirsiniz.

Mutfak Fayans Modelleri

2021 tezgâh arası fayans modelleri arasında bulunan bu model aynı zamanda mavi seramik modelleri gibi modelleri beyaz mobilyalarınızla uyum sağlamasını sağlayabilirsiniz. Birçok fayans modeli ile beraber porselen karo gibi farklı desenleri ve alışılmışın dışında bir tezgâh görünümü isteyen kişiler kullanabilir.

Galeri

Mutfak Fayans Modelleri Mutfak Fayans Modelleri Mutfak Fayans Modelleri

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu