Mutfak

Mutfak Dolabı Kulpları

Mutfak dolabı kulpları, mutfak dolaplarının rahat bir şekilde kullanılması için tasarlanır, kullanım açısından kolaydır fakat görsel açıdan da güzel olması özellikle mutfak dekorasyonu için önemlidir. Mutfak dolabı kulp modelleri her ne kadar küçük olsalar da görüntü açısından mutfağa hava katmaktadır. Çeşitli markalarda binlerce  kulp modelleri bulunur ve kendi aralında farklı yapılarda olabilir. Mutfak kulpu konusunda kendi zevkinize göre bir model seçebilirsiniz.

Mutfak Dolabı Kulpları

Mutfak Dolabı Kulpları Modelleri

Mutfak dolabınıza kulp seçerken dayanıklılığı ve parmak izi bırakmaması açısından önemli olmaktadır. Mutfak dekorasyonu konusunda uygun olması dikkat etmeniz gereken kriterler arasında bulunmaktadır. Mobilya kulpları ve mutfak kulpları dekorasyonunuzu etkileyebilir. Aynı zamanda sürekli olarak temas halinde olacağınız için kalite ve dayanıklılığı da önemlidir. Mutfak dolabı modelleri,

Mutfak Dolabı Kulpları

  • Porselen mutfak dolabı kulpları, ev sahiplerinin en fazla tercih ettiği kulp modelleridir. Üstelik çok uygun bir modeldir ve birbirinden şık dekorasyonları bulunmaktadır.
  • Modern dolap kulpları düz mutfağınıza uygun modellerdir. Genel olarak metal malzemeden üretilir ve düz modellerdir.
  • Krom mutfak dolabı kulpları hem ucuz hem de dayanıklı modellerdir, Modellere göre fiyatları değişiklik göstermektedir ve oldukça şık modellerdir.
  • İnox mutfak dolabı kulpları, son dönemde oldukça tercih edilen hem pratik hem de dekorasyon açısından seçilen modeller olmaktadır. Özellikle gold rengindeki kulp modelleri siyah dolaplar üzerinde çok şık durabilmektedir.
  • Antik kulp modelleri, son zamanlarda çok fazla tercih edilmektedir özellikle bakır, antik sarkaç kulp, antik sarı kulp gibi modeller oldukça antika bir hava yaratmaktadır. Fiyat aralığı bir tık daha pahalı olsa da özellikle klasik mutfaklarda çok şık bir model olmaktadır.

Mutfak Dolabı Kulpları

Mutfak Dolap Kulpları Fiyatları

Mutfak dolap kulpları fiyatları genellikle uygun fiyatlıdır fakat bunun dışında kendinizde boyayarak mutfak kulplarınıza renk katabilirsiniz. Bununla birlikte çiçekli mutfak kulpları gibi çeşitli modellere göre fiyatlarda değişiklik gösterebilmektedir. Bu tarz modeller genellikle daha fazladır. Daha modern bir mutfak dolap kulpu istiyorsanız daha uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Dolap kulpları açısından beyaz dolap üzerine siyah kulplar veya siyah dolap üzerine beyaz kulplar oldukça şık durabilmektedir.

Galeri

Mutfak Dolabı Kulpları Mutfak Dolabı Kulpları Mutfak Dolabı Kulpları

Size Özel Başlıklar

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu