Ev DekorasyonuYaşam Tarzı

Mor Renk ile Ev Dekorasyonu Fikirleri

Mor renk ile ev dekorasyonu fikirleri son dönemlerde evlerde en çok kullanılmaya başlayan renklerden biri olan mor rengi; pek çok eşyada da tercih edilmeye başlandı. Evin duvarları, koltukları, halısı ve aksesuarları gibi pek çok ev eşyasında kullanılarak mor rengin hâkim olduğu bir ev haini alıyor. Genellikle karanlık bir görünüm sağlaması gibi sorunlar yaşanması nedeniyle karanlık görünümü seven kişilerin tercih etmesini öneriyoruz.

Mor renk ile ev dekorasyonu fikirleri hem oturma odası, hem salon, hem mutfak  hem de banyo kısımlarının tamamının mor olması anlamına gelir. Tek bir odanın mor renkte olması evin mor ile dekore edildiğini göstermeyeceği için evdeki tüm odalar mor renge uygun bir şekilde dekore edilir.

mor ev dekorasyon modelleri

Mor Koltuk Dekorasyon Önerileri

mor renklerde modeller

Pek çok evde koltuk renkleri evin ruhunu yansıtan ve diğer eşyalarla birlikte bir bütünlük oluşturan en büyük ve en önemli ev eşyalarından bir tanesidir. Bazı ev dekorasyonlarında daha küçük parçaların mor olması ile mor renk ile ev dekorasyonu gerçekleştirilirken bazı evlerde de en büyük parçalardan birisi olan koltuk takımları mor olarak tercih edilebilir.

Mor Duvar Rengi ile Dekorasyon Önerileri

mor renklerin ev dekorasyon uyumları

Mor duvar rengi bazı kişiler tarafından çok beğenilse de bazı kişiler tarafından evin karanlık bir görünüme sahip olacağı düşüncesiyle beğenilmemektedir. Ancak mor duvar renkleri bizim mor ev dekorasyonu düşünen müşterilerimiz için önerebileceğimiz bir duvar rengidir. Hem odanın genel anlamda mor bir görünüme sahip olmasını kolaylaştırırken aynı zamanda diğer eşyalar renk olarak daha açık olsalar bile mor duvar kağıtları mor dengesini sağlar.

Mor Perde ile Ev Dekorasyonu Önerileri

Yine çok büyük bir parça olan perdelerin mor renkte olması odanın ambiyansını bir anda mor bir görünüme çevirecektir. Bu nedenle mor görünüm seven kişilerin mor perde ile ev dekorasyonu yapmaları gereklidir. Ev dekorasyonunu mor tonlarının ağırlıklı olduğu bir tarz ile dekore etmek isteyen müşterilerimiz için mor perdeler oldukça fazla öneririz. Aynı zamanda karanlık bir görünüm sağlaması nedeniyle yatak odalarında daha kolay ve sağlıklı bir uyku için tercih edilir.

Size Özel Başlıklar

mor salon dekorasyon modelleri

mor salon modelleri

mor salon takımları

renklerin ev dekorasyonunda uyumu

mor ev dekorasyonu

ev dekorasyonu mor renkler

mor salon fikirleri

mor renklerde çocuk odası fikirleri

mor renklerin sıcaklığı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu