Ev Aksesuarları

Modern Vestiyer Modelleri

Modern vestiyer modelleri Evimizde en çok ihtiyaç duyduğumuz şeylerden biri de vestiyerdir. Vestiyerin birçok farklı modeli mevcuttur. Fakat modern vestiyerler artık günümüzde hem ilgi çekmekte hem de gözümüze güzel gelmektedir. Ayrıca modern vestiyer modelleri tercih ederken dikkat etmemiz gereken bir başka unsur da evimize uygun olmasıdır. Çünkü çok farklı tarzda vestiyerler mevcuttur.

Modern Vestiyer Modelleri

Fakat biz hangi vestiyer modeli tercih edeceğimize evimizin hangi konsepte olduğu, hangi renklerin fazla olduğu ve evimizin kaç metrekare olduğu çok önemlidir. Bu özellikleri bilmeden ve kafamızda bir modeli oluşturmadan vestiyer modellerine bakmak ve satın almak işlemi pek de doğru olmayacaktır. Bu yüzden bazı markalara giderek vestiyer modellerini kararlaştırabilirsiniz.

Modern Vestiyer Modelleri

IKEA Portmanto Modelleri Nedir?

Portmanto modellerine bakmadan önce markaları gitmeniz sizin için çok yardımcı olabilir. Bu yüzden IKEA portmanto modellerine bakmak sizin için çok daha iyi olacaktır. IKEA’da ki portmanto modelleri ise kısaca şu şekildedir; daha çok beyaz kaplamalara sahip ve minimalizmin yansıtan modeller olduğu için evinizin daha sakin ve sade renklerde olması gerekmektedir. Ayrıca bunun dışında Koçtaş portmanto modellerine bakabilirsiniz. Vestiyer modelleri 2020 yılına göre değişiklik göstermektedir.

Modern Vestiyer Modelleri

Eviniz daha sade ve minimalizmi yansıtan bir tasarıma sahipse tercih etmeniz gereken portmanto modelleri beyaz ve açık renklerde olması gerekmektedir. Ayrıca raflarının daha az olması, genişliğinin büyük olması fakat çok fazla yer kaplamaması gerekmektedir. bu detayı unutmamakta fayda var. Eğer ki eviniz daha koyu tonlarda ise daha farklı renkleri tercih edebilirsiniz. Örneğin seçeceğiniz bir kırmızı renginin koyu kırmızı olması evinizi daha farklı bir hava katacaktır. Seçeceğiniz her portmanto modelinin renginin alt tonu koyu olması gerekmektedir.

Modern Vestiyer Modelleri

Size Özel Başlıklar

Kısa Portmanto Modelleri

Sizin evinize ve evinizin girişindeki hol kısmına bağlıdır. Hem evinize uyumlu bir estetik yapıyı oluşturması gerektiği gibi hem de sizin konforunuzdan ödün vermemesi gerekmektedir. Alacağız tüm ev eşyalarında önceliğiniz evin konseptine uygun olması gerekmektedir. Bir de bunun dışında konfordan uzak bir modeli tercih etmemelisiniz. Tamamen sizin işinizi kolaylaştıracak vestiyer modellerini tercih etmeniz gerekmektedir.

Galeri

Modern Vestiyer Modelleri Modern Vestiyer Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu