Diğer

Merdiven Altı Dekorasyonu Ve Tasarımları

Biri birinden şık ve kullanışlı merdiven altı dekorasyonu ev içindeki dekorasyon konusunda oldukça önemli bir yere sahip olurken merdiven altı tasarım fikirleri de dekorasyonu oldukça farklı bir boyuta taşımaktadır. Bu merdiven boşluğu olan alanlar son derecede şık ve kullanışlı bir hale getirilebilir. Böylelikle de bir yandan alandan tasarruf edilirken bir diğer yandan da ortamın daha şık bir hale gelmesi mümkün olabilir. Bunun için birçok farklı tasarım fikirleri bulunmaktadır. Bu fikirler arasından en uygun ve kullanışlı olan fikir seçilerek dekorasyonlar bu alanlarda da tamamlanabilmektedir. Böylelikle de evlerde tamamen boş ve anlamsız olarak görülen merdiven altları son derecede anlamlı bir hale gelebilmektedir.

En İyi Merdiven Altı Tasarımları

Merdiven Altı Dekorasyonu

Evlerdeki merdiven altları en iyi şekilde değerlendirilebilir ve son derecede kullanışlı merdiven altı tasarımları yapılabilmektedir. Özellikle de bu boş alanlar çekmece haline gelebilirler. Ev içerisinde fazla eşyaların konulabileceği adeta bir kiler niteliğine dönüştürülebilir. Bu alanlara dekorasyon ile uyumlu çekmeceler yapılması alandan tasarruf ederken bu alanların da boş ve çirkin görünmesinin önüne geçmektedir. Boş kalan merdiven altlarına çekmece yapılarak bu çekmeceler ayakkabılık ya da şemsiyelik gibi de kullanılabilmektedir. Böylelikle de evlerde bomboş duran bu alanlarda en şık ve kullanışlı bir şekilde değerlendirilebilmektedir.

Merdiven Altı Dekorasyonu Ve Tasarımları

Merdiven Altı Dekorasyonu

Merdiven altları çekmece yerine yalnızca gösteriş amaçlı da tasarlanabilmektedir. Bu alanlara ince bir duvar örülerek üzerine son derecede şık bir grafiti çizdirilebilir. Aynı zamanda bu duvara farklı bir desende olan duvar kâğıdı yapıştırılarak da dekorasyona uygun hale getirilebilir. Böylelikle de boş görünen bu alanda dekorasyonun tamamlayıcı bir parçası haline gelebilmektedir.

Merdiven altı tasarımları yapılırken bu alanlar dekor amaçlı bir dolap haline de getirilebilir. Kapakları cam olan bir dolap yapılarak bu dolap içerisine biri birinden şık biblo ve eşyalar yerleştirilebilir. Aynı zamanda alınan ödül ve benzeri eşyalar da bu alanlara konularak göz önünde olabilir. Yine bu dolap içerisine eşyaların altında yansıyacak şekilde LED ışıklar da yerleştirilebilir. Böylelikle de son derecede şık ve dikkat çekici bir görüntü oluşturulur.

Merdiven Altı Dekorasyonu

Size Özel Başlıklar

Merdiven Altı Dekorasyonu

Merdiven Altı DekorasyonuMerdiven altı çocuk odası modeli

Merdiven Altı DekorasyonuLed ışıklar ve vazolarla süslenmiş merdiven altı dekorasyonu

Merdiven Altı DekorasyonuMerdiven altı dekorasyonunda bir çalışma masası modeli

Merdiven altlarında küçük bir dinlenme alanı yaratabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu