Ev Dekorasyonu

Mekanizmalı Koltuk Takımı

mekanizmalı koltuk takımı, en önemli odalarından biri salondur ve oturma odasıdır. Bu yüzden oturma odanızda ve salonunuzda koltuk takımı seçerken bazı özellikler aramaktayız. En çok istediğimiz modelleri arasında yer almaktadır. Sırt mekanizmalı, koltuk kumandalı koltuk takımı en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Mekanizmalı Koltuk Takımı

Bu tarz koltuk takımları genellikle birçok kişinin artık tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Çünkü mekanizmalı koltuklar evinizde çok büyük bir konfor sağlamış olacaktır.

Mekanizmalı Koltuk Takımı

Doğtaş’ın Koltuk Takımı Nasıldır?

Koltuk takımlarına baktığımızda her ne kadar pahalı olarak görünse de mekanizmalı koltuk fiyatlarına göre normal bir fiyat aralığındadır. Rahatlığı evde oluşturmak ana temalarından biridir. Hem huzurla dinlenecek alanı tasarlayan hem de fonksiyonelliği koruyan bir konfor alanı oluşturmayı hedefleyen bir markadır. Hem işlevsel hem de şık olması mekanizmalı koltuk modellerini oluşturmak için birebirdir.

Mekanizmalı Koltuk Takımı

Doğtaş İçin Relax Koltuk Modelleri

Ergonomik yapısı sayesinde hem rahatlıktan taviz vermemeyi sağladığı gibi hem de evinizde şık bir ortamın oluşmasını sağlayacaktır. Mekanizmalı koltuk fiyatları diye baktığımızda ise genellikle 10.000 TL ile 20.000 TL arasında farklılık göstermektedir. Eğer ki siz de mekanizmalı koltuk arıyorsanız genellikle daha koyu tonlu modelleri tercih etmenizde fayda var. Genişlik ve uzunluk bakımından baktığımızda ise diğer koltuk takımlarına göre daha fazla alan kaplamaktadır.

Mekanizmalı Koltuk Takımı

Size Özel Başlıklar

Fakat eviniz küçük ise yine mekanizmalı koltuk takımını tercih ederek daha küçük ve minimalizm ortamını oluşturabilirsiniz. Kelebek mekanizmalı koltuk takımı buna en uygun olan koltuk takımı firmalarından biridir.

Mekanizmalı Koltuk Takımı

Mekanizmalı Koltuk Takımı Fiyatları Nelerdir?

Koltuk takımı fiyatlarına baktığımızda karşımıza çok farklı fiyatlar çıkmaktadır. Hangi markayı alacağınız ve hangi mekanizma özelliğine sahip olacağı tamamen sizin tercihinize bağlıdır. Eğer ki daha az mekanizma özellikleri arıyorsanız 5000 TL’ye de kolaylıkla koltuk takımı bulabilirsiniz. Fakat daha ergonomik ve konfor açısından daha yüksek kalitede olsun istiyorsanız 15 bin TL’ye kadar bu fiyat aralığı çıkmaktadır.

Mekanizmalı Koltuk Takımı

Enza mekanizmalı koltuk takımı mekanizma özelliğine sahip olsa da rengi de çok önemlidir. Örneğin evinizdeki ortam daha açık tonlarda ise koyu takımları tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu