Mutfak

Lake Mutfak Dolabı

Lake mutfak dolabı, Son yıllarda oldukça rağbet gören mutfak dolabı çeşitlerinden  Kendine has özellikleri ile ve görsel bakımdan ön plana çıkan lake mutfak dolaplarının tercih edilme nedenleri nelerdir? Öncelikle mutfak dolaplarında çok sayıda renk alternatifi bulmak ve farklı görünümler elde etmek mümkündür. Mat ve parlak lake olarak iki farklı malzeme ile üretimi sağlanan lake mutfak dolaplarında; fiyatlandırma laminant dolap çeşitlerine göre biraz daha yüksek olmaktadır.

Lake mutfak dolabı

Aynı şekilde diğer üretilen mutfak dolabı malzemelerine göre daha fazla dikkatli kullanım isteyen bir malzeme olduğu bilinir. Mutfaklarda bu kadar çok yoğun tercih edilmesinin sebeplerinin başında  mutfak dolaplarının temizliğinin oldukça rahat olması gelir.

Lake mutfak dolabı

Nemli bir bez yardımıyla kolaylıkla temizlenebilen ve özel bir temizlik malzemesi ihtiyaç duyulmayan bir ürün çeşididir. Mutfak dolaplarının çok fazla renk çeşidi bulunduğunu ifade etmiştik. İstenilen renk rahatlıkla kullanılabilir ve zaman içerisinde solma ya da canlılığını kaybetme gibi durumlar yaşanmaz. Aynı zamanda sararmalar konusunda da oldukça dayanıklı olan lake mutfak dolabı modellerinde çeşitlilik hâkimdir.

Lake mutfak dolabı

 Beyaz Lake Mutfak Dolabı

Birbirinden renkli mutfak dolapları kullanımı her geçen gün artış göstermekle birlikte; beyazın hakimiyeti mutfaklarda hala sürmektedir. Beyaz lake mutfak dolabı tercihi; beyaz rengin ferah ve temiz izleniminden faydalanmak isteyen; aynı zamanda hem modern hem de sade bir tasarım elde etmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Lake mutfak dolabı

Size Özel Başlıklar

Beyaz Parlak Lake Mutfak Dolabı

Mutfak dolaplarının parlak ve mat olmak üzere temelde iki çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan beyaz mat olanı oldukça sık kullanıldığı gibi beyaz parlak mutfak dolabı seçimi de yoğun ilgi görmektedir. Bunun dışında seçenek olarak farklı ve renkli bir ortam kurmak isteyenler için renkli lake mutfak dolapları da tercih edilebilir.

Lake mutfak dolabı

farklı renklerin kombinlenmesi de son zamanlarda en çok talep edilen dolap renklerindendir. Gerek pastel tonlarla gerekse canlı tonlarla bir araya getirilebilen ve oldukça şık bir görüntü oluşturan beyaz rengin bütüncül etkisinden faydalanmak mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu