Geri Dönüşüm Fikirleri

Küçük Detaylarla Dekorasyon

Dekorasyon denildiği zaman kişilerin aklına genellikle büyük çaplı değişimler gelir. Ancak küçük detaylarla dekorasyon yapmak mümkündür. Detayların güzelleştirdiği odalar ile birlikte evler bambaşka bir hale bürünür.

Küçük Detaylarla Dekorasyon

Evde farklı amaçlarla kullanılan birçok eşya farklı amaçla kullanılabilir. Göz yoran eşyaların yerine minimal ve şık eşyalar tercih edilebilir. Minimal şıklığı tercih edenler bu dekorasyon fikirlerini deneyebilirler.

Evleri Daha Ferah Göstermek İçin Yapılması Gerekenler başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Küçük Detaylarla Dekorasyon

Ancak Küçük Detaylarla Dekorasyon: Saksılardan Avize

Çiçek yetiştirmeyi seviyor ancak evinizde saksılar için yer bulamıyor musunuz? Bu durumda hem odanızı süsleyen saksılar elde edebilir, hem de avizelerinize bambaşka bir hava katabilirsiniz. Küçük evler için tercih edilen bu dekore fikri oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Zeminde saksı için yer yoksa kalın halatlar ile saksılar birbirine bağlanabilir. Bu sayede evin tavanını süsleyen şık saksılar yer alır.

Küçük Detaylarla Dekorasyon

Gömme Dolap

Gömme dolap eski zamanlardan bu yana küçük evler için tercih edilen bir dekorasyon seçeneğidir. Ağırlıklı olarak mutfakta tercih edilen bu dolaplar, başka amaç ile de kullanılabilir. Salondaki gömme dolapların içerisine masa konulabilir ve açılır masa ile yerden tasarruf edilebilir. Küçük detaylarla dekorasyon yapılırken gömme dolapların dışını renkli şekilde boyayabilirsiniz. Farklı desenlerde ve renklerde boyanan dolaplar oldukça şık bir duruş elde etmeye yardımcı olacaktır.

Size Özel Başlıklar

Küçük Detaylarla Dekorasyon

Işıklandırmalar

Dekorasyon hileleri içinde şüphesiz ki ışıklandırmalar yer alır. Eğer küçük bir ev için dekorasyon fikri aranıyor ise açık renkler kullanılmalıdır. Duvarlarda kullanılan açık renkler küçük detaylarla dekorasyon yapmak için idealdir. Mavi, toz pembe ve sarı gibi tonlar odanın daha büyük durmasını sağlar. Üstelik evin enerjisini yükseltir ve bambaşka bir hava katar.

Küçük Detaylarla Dekorasyon

Hareketli Duvarlar

Duvarlara hareket katmak küçük ama oldukça etkili bir dekorasyon fikri olacaktır. Evi bambaşka bir havaya sokacak olan hareketli duvarlar ile dikkatler tamamen duvarlara yönelecektir. Göz yoracak eşyalardan kaçınarak duvara küçük kitaplıklar yapılabilir.

Küçük Detaylarla Dekorasyon

Kitaplıkta yer alan dünya küresi ve minik heykeller gibi objelerle duvarın renkli bir hal alması sağlanabilir. Duvar üzerinde küçük detaylarla dekorasyon yaparken çok eşya kullanılmaması gereklidir. Kullanılan eşyalar şık ve odanın havasını değiştirecek şekilde seçilmelidir.

Galeri

Küçük Detaylarla Dekorasyon Küçük Detaylarla Dekorasyon Küçük Detaylarla Dekorasyon Küçük Detaylarla Dekorasyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu