Diğer

Konsol Modelleri ve Fiyatları

Konsol modelleri ve fiyatları farklı tarzlarda karşımıza çıkar ve birçok seçeneği mevcuttur. Her bütçeye uygun şekilde hazırlanmış fiyat listesine sahip olan konsol modelleri, çok çeşitlidir. Özellikle yatak odasında ve salonda çok şık duran konsollar oldukça kullanışlıdır. En beğenilen modeller arasında daha çok camdan yapılanlar ve gümüş renkliler tercih edilir. İçerisine tabak, bardak, çatal ve kaşık setleri koymak için ideal bir eşyadır. Hem dekoratif hem kullanışlı olan bu alanlar aynı zamanda fazla yer kaplamaz.

Konsol Modelleri ve Fiyatları

Konsollar duvara monteli şekilde olabileceği gibi ayakları yere değen modellere de sahiptir. Salonun tarzına ve rengine uygun seçeceğiniz konsollar salonun daha şık durmasını sağlar. Aynı zamanda büyüklük bakımından da salonun eşyalarıyla daha uyumlu olması önemlidir. Küçük ve orta yapıdaki konsollar salonunuzda hem şık hem de zarif bir görüntü oluşturur.

Konsol Modelleri ve Fiyatları

En Yeni Konsol Modelleri

En yeni konsol modelleri arasında özellikle üst kısmında yuvarlak ayna bulunan modern konsollar yer alır. Kendiliğinden birçok camı ve rafı olan bu konsollar şık görünüm kazandırır ve kullanışlıdır. İçerisine kitap ve örtüleri koyabileceğiniz bu konsolları dilerseniz yatak odasında da kullanabilirsiniz. Ancak genelde salon ve oturma odalarında tercih edilen konsolların içerisine yaygın şekilde yemek takımları konur.

Konsol Modelleri ve Fiyatları

İçerisine birçok eşya alan ve şık duran konsollar genelde üst kısmında birçok tablo ve ayna taşır. Konsolların üst rafına birçok tablo ve resim asarak daha şık hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda konsolun üzerine farklı süs eşyaları ve sıra dışı aksesuarlar konulması da salona şıklık kazandıracaktır. Konsolların genelde antrasit ve beyaz renkte olması salona uyum sağlaması yönünden tercih edilmiştir.

Konsol Modelleri ve Fiyatları

Size Özel Başlıklar

En Farklı Konsol Modelleri

En farklı konsol modelleri arasında yuvarlak kapılı ve ahşap görünümlü konsollar yer alır. Bunlar da diğerleri gibi oldukça kullanışlı olsa da görüntü itibariyle daha farklıdır. Cam konsollara göre daha kullanışlı olan bu modeller kolay şekilde kırılmaz ya da hasar görmez. Çarpmalara karşı dirençli olan bu konsolların üzerine farklı aksesuarlar koyarak odayı şık göstermeniz mümkündür.

Galeri

Konsol Modelleri ve Fiyatları Konsol Modelleri ve Fiyatları Konsol Modelleri ve Fiyatları Konsol Modelleri ve Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu