Diğer

Koçtaş Ürünleri ve Fiyatları

Koçtaş ürünleri ve fiyatları nelerdir, Koçtaş’ta ne tür ürünler satılır? Evinizde ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir hırdavat, el aleti, dekorasyon ve mobilya ürünü olduğunda akla ilk gelen markalardan biri Koçtaş’tır. Koçtaş mağazalarında aradığınız hemen her ev ürününe ulaşmanız mümkündür. Fiyat bakımından da muadili olan markalara göre oldukça uygun ürünlere sahip olduğu bilinmektedir.

Koçtaş Ürünleri Kataloğu

Çeşitli ürünlerin yer aldığı Koçtaş ürün kataloğu içerisinde birçok farklı modelde ev ürünleri ve çeşitli hırdavat eşyaları bulunmaktadır. Koçtaş’ın hemen her ay çıkarmış olduğu ürün kataloğunda genellikle indirimli ürünler bulunmaktadır. Bu katalogdaki ürünler genel olarak şu kategorilerde olur;

  • El aletleri
  • Banyo ürünleri
  • Boya
  • Mobilyalar
  • Ofis ürünleri
  • Aksesuarlar

Koçtaş Ürünleri ve Fiyatları

Koçtaş El Aletleri Fiyatları

Koçtaş el aletleri fiyatları ne kadar, hangi ürünler bulunmaktadır. Koçtaş el aletleri incelendiğinde tamir için kullanılan matkaplar, çeşitli deliciler, jeneratörler ve kesici birçok alet görülmektedir. Özellikle de tamir işlerinde yoğunluklu olarak kullanılan bu ürünler özellik bakımından uygun, orta ve yüksek fiyatlı olarak sıralanabilmektedir. Örneğin uygun fiyatlı bir matkap daha düşük güç ve şarj ömrüyle 200 liraya satılırken, yüksek fiyatlı, daha güçlü bir matkap 1000 liraya satılabilmektedir.

Koçtaş Ürünleri ve Fiyatları

Koçtaş Banyo Ürünleri ve Fiyatları

Koçtaş banyo aksesuarları ve çeşitli ürünleriyle bilinen markalar arasında yer almaktadır. Kullanışlı, şık ve özel tasarım Koçtaş banyo ürünleri ve fiyatları incelendiğinde ürünler genellikle; sabunluklar, çöp kovaları, klozet fırçaları, banyo aynaları, havlu ve askı aparatları olarak görülmektedir. Bu yönden ürünlerin fiyatlarına bakıldığında da model ve tasarıma göre banyo ürünlerinde 50 liralık ürünlerde 500 liralık ürünlerde yer alabilmektedir.

Koçtaş Ürünleri ve Fiyatları

Size Özel Başlıklar

Koçtaş Boya Fiyatları

Koçtaş boya fiyatları genellikle sıklıkla merak edilenler arasında yer almaktadır. Boyalar Dyo, Polisan, Marshall ve daha birçok markaya ait olmak üzere Koçtaş’ta bulunmaktadır. Birçok farklı renklerde bulunan boyalar fiyatları açısında markanın uyguladığı fiyata göre belirlenmektedir. Ucuz fiyatlı boyalar olduğu gibi yüksek fiyatlı boyalarda bulunmaktadır. Koçtaş ayrıca boya yapmak için kullanılan rulolar ve fırçaları da satarak hemen her türlü boya ihtiyacını karşılamaktadır.

Galeri

Koçtaş Ürünleri ve Fiyatları Koçtaş Ürünleri ve Fiyatları Koçtaş Ürünleri ve Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu