Kendin Yap

Keçeden Araba Süsü Yapımı (Kendin Yap)

Keçeden Araba Süsü Yapımı

Keçeden araba süsü yapımı hem evlerde hem de arabalarda en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi oluyor. Biri birinden farklı modellerin yapımının bir hayli kolay olması herkesin oturduğu yerden kolay bir şekilde evlerinde yapabilmesine yardımcı oluyor. Birçok farklı renk ile yapılan keçeden araba süsü, maliyet açısından da oldukça karlı olacaktır. Hem hobi olarak tercih edilebilirken hem de yap sat gibi evde ek iş olarak tercih edilebilecek. 5 Dakikada Hallet farklı plaka ve boncuklar ile tasarımları yapılabilecek araba süsleri için koku ambalajları dahi yapılabilecek. Sizler için adım adım keçeden araba süsü nasıl yapılır onları anlatacağız.

Keçeden araba süsü nasıl yapılır?

Keçeden araba süsü yapımı için ihtiyacınız olan malzemeler;

 1. Renk renk keçeler
 2. Makas
 3. Boncuk, pul gibi tasarım ürünleri
 4. Yapıştırıcı olarak silikon tabancası ya da sıvı yapıştırıcı
 5. Dikiş için iğne ve iplik yeterli olacaktır.

Yapım aşamaları hem oldukça eğlenceli bir o kadar da kolay olacaktır.

 1. Keçeden araba süsü yapmak için ilk olarak ne yapılacağına karar vermek gerekir.
 2. Karar verilen figür keçelerin üzerine kendini belli edecek bir kalem ile çizilir.
 3. Makas yardımı ile figürler kesilir.
 4. Süsler çift katlı ya da üç boyutlu olacaksa ona göre katlar yapıştırılır. Daha sağlam olması istenirse keçenin aynı renginde olan ip ile gizli dikiş yöntemi ile dikilir.
 5. Tasarım için farklı renk keçelerden figürler kesilebileceği gibi, boncuk ya da pul gibi ürünler ile süslemeler yapılır.
 6. Süslemeler daha sağlam olsun diye silikon tabancası ile yapıştırılır.

Keçeden araba süsü yapımı sırasında birçok farklı modelin yer alması herkesin kendi zevkine uygun modeli çok rahat tercih etmesine yardımcı olacaktır. Arka cama güzel sözler yazmak için şekilli harfler kesilebileceği gibi çakmaklık dahi yapılabilecek. 5 dk hallet En güzel hediyelerden bir tanesi olurken, el emeği yapılan oldukça keyif veren, pratik ve maliyeti düşük ürünlerdir. Bu yüzden son zamanlarda herkes tarafından oldukça tercih edilen hediye ürünlerinden bir tanesi olacaktır. Ayrıca keçeden çiçek yapımı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Keçeden Araba Süsü Yapımı

Size Özel Başlıklar

Keçeden Araba Süsü Yapımı

Keçeden Araba Süsü Yapımı

Keçeden Araba Süsü Yapımı

Keçeden Araba Süsü Yapımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu