Diğer

Kanepe Modelleri ve Fiyatları

Kanepe modelleri ve fiyatları herkesin tarzına ve bütçesine uygun şekilde tasarlanmıştır. En az 3000 TL’den başlayan kanepe fiyatları modele ve kaliteye göre değişir. Kumaş kalitesine ve işçiliğe göre değişen fiyatlar kanepenin genişliğine göre de farklılık gösterir. Üçlü koltuklar daha pahalı olurken ikililer maliyet açısından onlara göre biraz daha uygun fiyatlıdır. Kanepe modelleri arasında daha çok üçlü koltuklar ve geniş yapılılar tercih edilir. Bunlar hem kullanışlı hem de modern görünümlü olduğundan beğenilir.

Kanepe Modelleri ve Fiyatları

Özellikle antrasit renkte olan kanepeler bu sene en beğenilen oturma grubu çeşitlerindendir. Eviniz çok büyük değilse ve tek yaşıyorsanız tek kanepe yeterli olabilir. Ancak çok kişi yaşıyorsanız daha büyük ve iki kanepe almak yeterli olacaktır. Tek kanepe üçlü şekilde olsa da birkaç kişinin yaşadığı bir salona yetersiz gelebilir. Bu yüzden iki kanepe çekirdek ve geniş ailelerde yeterli olacaktır.

Kanepe Modelleri ve Fiyatları

En Yeni Kanepe Modelleri

En yeni kanepe modelleri daha çok yere sıfır değil ayaklı modellerdir ve çok beğenilirler. Daha modern görünümlü olan bu kanepeler hem asil hem de şık durur. Spor ve şıklığı bir arada tutan bu modellerin kumaşı da kalitelidir. Kanepede kaliteli ve işçiliği yüksek kumaşlar kullanılması konfor açısından önemlidir. Aksi durumda kanepe çok çabuk hasar görebilir ve en ufak darbeden etkilenebilir.

Kanepe Modelleri ve Fiyatları

Kanepe alırken çok fazla kir ve toz tutmamasına dikkat etmeli, kumaşını ona göre seçmelisiniz. Kaliteli kumaş seçmeniz gereken kanepelerde aynı zamanda renkli tercihler yapabilirsiniz. Eğer eviniz çok sadeyse kanepeyi renkli ya da desenli minderlerle zenginleştirebilirsiniz. Bu şekilde hem farklı bir dekorasyon elde eder hem de konforlu bir alan oluşturursunuz.

Kanepe Modelleri ve Fiyatları

Size Özel Başlıklar

En Farklı Kanepe Modelleri

En farklı kanepe modelleri arasında daha çok birbiriyle farklı ve desendeki kanepeler görülür. Bunlar seçilirken uyumsuz bir görüntü olmasına rağmen farklılık kazandırılmaya çalışılmıştır. Ayrıca düz siyah ve mat tonlarda da farklı modeller olduğunu görebilirsiniz. Son dönemlerde yaygın şekilde ahşap ve siyah mat tonlarda kanepelerin kullanıldığını görebilirsiniz. Bunlar hem diğerlerine göre değişik hem de daha rahat kanepelerdir.

Galeri

Kanepe Modelleri ve Fiyatları Kanepe Modelleri ve Fiyatları Kanepe Modelleri ve Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu