Ev Dekorasyonu

Kahverengi Ev Dekorasyonu

Kahverengi ev dekorasyonu özellikle sakin bir hayat yaşamak isteyen kişiler için ideal olacaktır. Tamamen iletişimi güçlendirir ve sıcak bir hava yaratır. Kahverengi evin birçok alanında kullanılabilen doğal renklerden birisi olarak yer alır. Doğal bir renk olması nedeni ile evde huzurlu bir ortam oluşmasına neden olur.

Kahverengi Ev Dekorasyonu

Kahverenginin uyumlu olduğu renklerin alternatifi oldukça fazladır. Bu nedenle kişilerin tam olarak aradığı tarzı bilmesi gereklidir. Yanına kullanılacak renge bağlı olarak kahverengi farklı bir tarzı yansıtabilir. Yanına krem rengi, bej, beyaz, yeşil ya da farklı tonları tercih edilebilir. Renkler arasında bir kontrast oluşturarak güçlü bir ortam oluşturulması oldukça güçlüdür.

Kahverengi Oturma Odası

Duvar kağıtlarında kahverengi tercih etmek odanın istenilen havayı kazanmasında oldukça etkilidir. Kahverengi oturma odası alternatifleri arasında duvarlarda bu rengi kullanmak, odanın havasını daha da güçlendirecektir. Duvarda kullanılan renk odanın ana temasını belirler. Piyasada çeşitli desenlerde duvar kağıtları yer alır. Desenli duvar kağıtları ile salonda daha ağır bir havanın oluşması sağlanabilir. Bunun yanı sıra desenli duvar kağıtları istenilen kahverengi tonuna boyanabilir.

Kahverengi Ev Dekorasyonu

Kahverengi koltuk ve dekoratif ürünlerle salon dekorasyonu desteklenebilir. Koltukta tercih edilen kahverengi ve beyaz uyumu oldukça şık duracaktır. Ayrıca sehpa ve aksesuarlarda kahverengi detaylara yer verilebilir. Ancak bütün mobilyalarda destekleyici başka renkler olmasına da özen gösterilmelidir. Böylelikle odada boğucu bir atmosfer oluşmaz.

Kahverengi Ev Dekorasyonu

Kahverengi Mutfak Dekorasyonu

Evin her yerinde tercih edilen kahverengi, mutfaklarda da oldukça fazla tercih edilmektedir. Kahverengi mutfak dekorasyonu birçok kişinin düşüncesine göre ağır bir hava oluşturacaktır. Ancak canlı renklerle tercih edilen kahverengi ortamdaki enerjiyi yükseltecektir. Bu nedenle yüksek enerjili bir ortam için de kahverengi tercih edilebilir.

Size Özel Başlıklar

Kahverengi Ev Dekorasyonu

Mutfak dolaplarında tercih edilen bu renk oldukça kullanışlı olacaktır. Çünkü kahverengi lekeyi göstermez ve uzun süreli kullanımda bakımı kolaydır. Mutfaktaki en büyük sorun dolaplarda leke olması ve sıklıkla bakım istemesidir. Kahverengi mutfak dolapları, beyaz renk ile desteklenir ise şık bir mutfak elde edilebilir. Tezgahta tercih edilen beyaz renk, kahverengi ile uyumlu olacaktır.

Galeri

Kahverengi Ev Dekorasyonu Kahverengi Ev Dekorasyonu Kahverengi Ev Dekorasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu