Yatak Odası

İstikbal Zenit Yatak Odası Takımı Fiyatı

İstikbal Zenit yatak odası takımı fiyatı, modern yata odası mobilyalarından hoşlanan bireyler tarafından sıkça araştırılmaktadır. Yatak odasında hem işlevsel hem de şık görünümlü bir mobilya arıyorsanız, İstikbal Mobilya firmasının Zenit koleksiyonuna göz atabilirsiniz. Bu koleksiyonun yatak odası takımı, geniş depolama alanına sahip olmakla birlikte yatak odası takımından tüm beklentileri en iyi şekilde karşılamaktadır. Zenit yatak odası takımı, ayrıca uygun fiyatlı bir seçenektir. Zira piyasada bulunan aynı özellikteki yatak odası takımları incelendiği zaman oldukça pahalı oldukları görülmektedir. Tüm bunlara ek olarak geniş hacimli depolama alanları kullanarak odanızın derli toplu görünmesini istiyorsanız, bu takım sizler için ideal olacaktır.

İstikbal Zenit Yatak Odası Takımı Fiyatı

İstikbal Zenit Yatak Odası Takımı

İstikbal Zenit yatak odası takımı, ahşap görünüm ile geniş aynalar kullanılan modern bir mobilya takımıdır. Dolapları sürgülü biçimde dizayn edildiği için çok daha kullanışlı olan Zenit koleksiyonu, orta ve büyük boyutlardaki yatak odaları için idealdir. Ancak eğer odanız küçükse, odadaki boş alanlar çok dar olabilir ve bu durum yatak odanızdaki kullanım alanını azaltabilir. Bu nedenle Zenit yatak odası takımı satın almadan önce mutlaka boyutları kontrol etmeniz gerekmektedir. İstikbal Mobilya, her sene belirli dönemlerde kampanyalar yapmakta ve müşterilerini mutlu etmektedir. Bu nedenle fiyatlar sürekli değişebilmektedir. Bu bağlamda İstikbal Zenit yatak odası takımı fiyatı araştırıyorsanız, güncel fiyatı öğrenmek için İstikbal resmi web sitesini ziyaret etmeniz önerilmektedir.

İstikbal Zenit Yatak Odası Takımı Fiyatı

İstikbal Zenit Yatak Odası Kurulumu

İstikbal firması, mobilya kurulumlarını kendi gönderdiği ekip elemanlarıyla sağlamaktadır. Bu sayede müşteriler kurulum yapmak zorunda değildir. İstikbal Zenit yatak odası kurulumu konusu üzerine araştırma yapan ve mobilyaların nasıl kurulacağını merak eden bireyler, ayrıca kurulumu bireysel olarak da tamamlayabilmektedir. Zira kargoların içerisinde kurulum talimatları ve kurulumda kullanılacak her ürün bulunmaktadır. Ayrıca her parça numaralandırılarak kurulum kolaylaştırılmıştır.

İstikbal Zenit Yatak Odası Takımı Fiyatı

İstikbal Zenit yatak odası satın alan bireyler, eğer kurulumu İstikbal çalışanlarına yaptırmak istiyorsa, herhangi bir ek ücret ödemek zorunda değildir. Yatak odası ve diğer detaylı kuruluma sahip olan takımlarda kurulum tamamen ücretsizdir.  

Galeri

İstikbal Zenit Yatak Odası Takımı Fiyatı İstikbal Zenit Yatak Odası Takımı Fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu