Diğer

İstikbal Gardırop Modelleri

Kişiler yatak odası alırken birçok farklı İstikbal Gardırop Modelleri noktasına dikkat ederler. Bu noktalardan bazıları mobilyayı güzelleştiren detaylar bazıları ise ne kadar konforlu olduğudur. Genellikle bu mobilyaların ortak yanı ise işlevseldir ve kolay bir kullanım sunar.

İstikbal Gardırop Modelleri

İstikbal gardırop modelleri kişilere uzun yıllar kullanabilecekleri kaliteli mobilyalar sunar. Bir yatak odasındaki beklentilerin hepsi İstikbal markasında yer alır. Kişiler konforlu bir uyku keyfini İstikbal yatak odası modelleri ile çıkartabilirler.

İstikbal Gardırop Modelleri

Lucas Yatak Odası

Lucas yatak odası İstikbal markasının en çok tercih edilen yatak odası takımları arasında yer alıyor. Sürgülü dolabı ile dikkat çeken bu takım, oldukça kullanışlı bir imkan sunuyor. Mavi rengin, mermer deseni ile uyumu bu takımı daha da çekici kılıyor. Mavi rengi seven kişiler için ideal birtakım olarak yer alıyor.

İstikbal Gardırop Modelleri

Julyan Yatak Odası

Julyan yatak odası ağırlıklı olarak country tarzı tercih edenlere hitap ediyor. Yatak odasında sadeliği ve tarz bir görünümü tercih eden kişiler tarafından ilgi görüyor. İşlevselliği ile de dikkat çeken takımda, bütün mobilyalar kolay bir kullanıma sahip. Takımda kullanılan gardırop modelinin ayaklı olması, temizlik esnasında kolaylık sağlıyor. Ağır gardırop görünümünden uzak ve tamamen kullanışlı bir model olarak listede yer alıyor.

İstikbal Gardırop Modelleri

Size Özel Başlıklar

Santino Yatak Odası

İstikbal markasının bu takımı sürgülü dolap modellerini seven kişilere hitap eden bir yatak odası olarak oldukça fazla rağbet görüyor. Modern bir görünüme sahip olması nedeni ile geniş bir kitleye hitap ediyor. Takımda beyaz ve mavinin renk uyumundan yararlanılmış. Bu nedenle oldukça uyumlu bir kombin ortaya çıkıyor.

İstikbal Gardırop Modelleri

Palma Yatak Odası

Palma yatak odası detaylı süslemeleri ile zarif bir görünüme sahip. Bu modelde farklı gardırop seçenekleri bulunuyor. Kişiler isterlerse kapaklı ya da sürgülü dolap tercih edebiliyorlar. Bu nedenle birçok farklı kişinin kullanımına uygun olarak yer alıyor. Kulpları ve ayaklarının zarif tasarımı sebebi ile oldukça hoş bir görünüme sahip.

İstikbal Gardırop Modelleri

Krea Yatak Odası

Bu yatak odasında farklı renklerin uyumu tercih edilmiştir. Her mobilyada kullanılan renk uyumu ile dikkat çeken birtakım olarak yer alıyor.

Galeri

İstikbal Gardırop Modelleri İstikbal Gardırop Modelleri İstikbal Gardırop Modelleri İstikbal Gardırop Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu