Yatak Odası

İkea Yatak Odası Takımı

İkea yatak odası takımı modelleri oldukça farklı çeşitlere sahiptir ve herkesin tercihine uygundur. Büyük bir firma olan ikea herkesin tercihine uygun şekilde yatak odası takımı modelleri barındırır. Bu yüzden zevkinizi ve ihtiyacınızı göz önünde bulundurarak yatak odası takımı bulabilirsiniz. Daha rahat ve dekoratif yatak odası takımı almak adına biraz araştırma yapmanız gerekebilir. En sık tercih edilen modeller arasında ahşap olanların ilk sıralarda yer aldığını görebilirsiniz.

İkea Yatak Odası Takımı

Ahşap ayaklı yatak ve ahşap dolaplar çok sık tercih edilen modeller arasında yer alır. Yeni tarzda olan bu takımlar genelde beyaz ve açık krem tonlarında bulunur. Bu yüzden odanız hem daha aydınlık hem de daha geniş görüneceğinden ferah bir alana kavuşursunuz. Farklı tarzlarda olan ahşap mobilyalarla beraber demir başlıklı eşyalar da tercih edilmeye başlanmıştır. Daha eski tarzda ancak zarif görünümlü mobilyalar bu sene en sevilenler arasına girmiştir.

İkea Yatak Odası Takımı

En Farklı İkea Yatak Odası Takımları

En farklı ikea yatak odası takımları arasında özellikle ahşap başlıklı ve geniş olanlar tercih edilir. Artık daha küçük eşyalar yerine geniş bir yatak ve dolabın tercih edildiğini görmek mümkündür. Bunlarla beraber farklı tarzlara sahip olan prenses modeller de sevilerek kullanılır. Eski mobilyalarla yeni tarzların karışımı şeklinde hazırlanan bir dekorasyon vardır.

İkea Yatak Odası Takımı

Günümüzde en farklı ikea yatak odası takımları arasında bol raflı dolap ve geniş yataklı takımlar bulunur. Bunlar hem farklı ve modern bir görünüme sahiptir hem de oldukça kullanışlı yapıdadır. Bu yatak odası takımlarının ahşaptan olanları da bulunduğu için onlara da bakabilirsiniz.

İkea Yatak Odası Takımı

Size Özel Başlıklar

İkea Yatak Odası Takımı Modelleri

İkea yatak odası takımı modelleri arasında başlık kısmı beyaz ve delikli olanlar çok sevilir. Yatak kısmında daha farklı ürünlerin tercih edildiği bu modeller oldukça  kullanışlıdır. Daha çok büyük yatakların tercih edildiği bu takımlarda, zarif dolaplar bulunur. Zarif bir dolap ve zarif ancak büyük bir yatak en sevilen takımlar arasındadır. Kendi odanızın ebatlarına uygun  yatak odası takımı modellerini ikeadan rahat bir şekilde bulmanız mümkündür.

Galeri

İkea Yatak Odası Takımı İkea Yatak Odası Takımı İkea Yatak Odası Takımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu