Diğer

Hepsiburada Efsane Cuma Ev Dekorasyon Ürünleri İndirimleri Ne Zaman ?

Tüm dünyada alışveriş sitelerinin başlatmış olduğu Efsane Cuma kampanyasında birçok ürünlerde indirim olduğu gibi ev dekorasyon ürünlerinde de yüzlerce indirim sizleri bekliyor. Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor ve N11 gibi firmaların yüksek indirim günlerinde tablo, duvar saatleri, dekoratif ürünler, pratik ürünler, duvar kağıtları gibi ürünlerde yüksek indirimli ürünler sizleri bekliyor…

İlk olarak Amerika’da başlayan kampanya günlerinde Türkiye’de yaygın olarak efsane cuma indirimleri az para harcayarak fazla ürün almanızı sağlıyor. 23 Kasım 2020 tarihinde başlayacak olan kampanyada birçok pazaryeri sitesi aktif olarak binlerce üründe indirime gitti. Çok fazla talep olan bu sitelerde aşırı yoğunluk ile ürün stokları tükenmekte olup fırsatları kaçırmadan yakalamak gerekiyor.

EFSANE CUMA 2020 İNDİRİMLERİ NE ZAMAN ? 

Türkiye’de Efsane Cuma indirim günleri birçok sitede farklı tarihlerden itibaren başlamaktadır. Bu indirimli ürünlerin fırsatlarını kaçırmamak için Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor ve N11 gibi sitelerin bildirimlerini açabilir ve uygulamalarını telefonlarınıza indirirek tükenmekte olan ürünleri kısa sürede alabilirsiniz. Bu içeriğimizde sizlere ev dekorasyon ürünleri indirimlerinden bahsecek olup yüksek indirimli ürünlerin görsellerinizi sizlerle paylaşacağız.

HEPSİBURADA EFSANE CUMA İNDİRİMLERİ

ev-dekorasyonu-efsane-cuma-indirimleri

Büyük indirime saatler kalırken yüzbinlerce vatandaş indirim günlerini bekliyor. Sınırlı sayıda bulunan ürünlerden uygun fiyatla ürünler almaya çalışanlar telefonlarının başında ürünleri yakalamaya çalışıyor. Bugün sizlere ev dekorasyonu severlerin uyguna almak isteyeceği ürünleri listeleyeceğiz.

%38 EV DEKORASYON ÜRÜNLERİ KAMPANYASI

Size Özel Başlıklar

Evinde güzel, şık ve estetik bir ortam sağlamak isteyenler ufak detaylar ve ürünler ile evlerini güzelleştirebiliyor. Ev Tekstilinden, Ev aksesuarlarına çoğu üründe geçerli olan bu indirim fırsatlarını sizlerle paylaşmak istedik. Bu fırsatlar kısa süreliğine geçerli olacak olup bu fırsatları kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Sizde evinize alacağınız ufak dekoratif ürünlerle evlerinizi güzelleştirebilir farklı tasarım stilleri katabilirsiniz.

HEPSİBURADA UCUZ DEKORASYON ÜRÜNLERİ

%10’dan başlayan ve %56’ya kadar çıkan ürünlerde çok ucuz rakamlara sepetinizi doldurabilirsiniz. Sınırlı sayıda olan bu ürün fırsatları Hepsiburada Efsane Cuma 23 Kasım 2020 Pazartesiden itibaren başlıyor.

Sadece Hepsiburada sitesinde bulabileceğiniz ürünler ve çok uygun fiyatlarıyla bu ürünler hızlıca stoklarda eriyor…

ev dekorasyon

N11 EFSANE CUMA NE ZAMAN ? SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

N11 Efsane Cuma indirimlerini belirli günlere sığdırmak yerine her gün 11.11 saatinde indirim günü yapacağını açıkladı. Her Cuma sitesinde binlerce ürüne indirim yapacağını duyuran N11 üzerinden alışveriş yapabilmek için banka kartı veya kredi kartınızın olması yeterli. Ev dekorasyon ürünlerinde de fiyatları fazlasıyla indiren firma mobil uygulamayı indiren kişilere çok ucuza ürün bulmasını sağlıyor.

ev dekorasyon

 

EV DEKORASYON ÜRÜNLERİ İNDİRİMLERİ

Türkiye’nin en büyük alışveriş sitelerinden olan Hepsiburada, N11, Trendyol ve GittiGidiyor dekorasyon ürünlerinde dev indirimlere başladı. Yüzbinlerce üründe dev indirim fırsatlarını müşterilerine sunan firmalar efsane cuma kampanyasıyla farklı ürünlerde %60’lara varan indirimler, hediye çekleri ve kargo fırsatları sunuyor. Lamba, Ev Tekstili, Ev Aksesuarları gibi onlarca kategoride indirim fırsatları sizleri bekliyor.

TRENDYOL EFSANE CUMA İNDİRİMLERİ BAŞLADI MI ?

Trendyol Türkiye’de en büyük E-ticaret sitelerinden olan firmalardandır. Efsane Cuma kampanyası hakkında açıklamalarda bulunan Trendyol, 25 Kasım, 26 Kasım ve 27 Kasım 2020 tarihleri arasında dev indirim yapacağını duyurdu. Müşterilerinin merakla beklediği indirimlerde son 2 gün kaldığını duyuran firma ev eşyalarında dev indirimlere gideceğini açıkladı. Sizde Trendyol uygulamasını indererek kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.

 

Azdekorasyon.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu