Diğer

Gri ile Uyumlu Renkler Hangileridir?

Gri ile uyumlu renkler hangileridir? deyince genel de herkesin aklına siyah ve beyaz renkleri gelmektedir. Bunun nedenlerinden bir tanesi ise siyah ve beyaz renginin birleşimin de ortaya çıkıyor olmasıdır. Gri renginin birçok tonu bulunmaktadır. Bu tonların her biri farklı renkler ile uyum sağlamaktadır.  Gri rengi birçok kişinin tercih ettiği ve oldukça tarz olan renklerden bir tanesidir. Gri renginin birçok kombinasyonu yapılabilmektedir.

Gri ile Uyumlu Renkler Hangileridir?
Gri ile Uyumlu Renkler Hangileridir?

Bu kombinasyonlar ise canlı renkler ile meydana gelmektedir. Genel de canlı renkler, pembe, mavi, kırmızı gibi ultraviyole renklerdir. Bu renkler gri rengi ile çok güzel uyum yakalayabilmektedir. Aynı zaman da gri rengine Lila, lacivert ve turkuaz renkleri de çok yakışmak da ve gri rengine ayrı bir hava katabilmektedir.

Gri ile Uyumlu Renkler Hangileridir?

Koyu Gri Hangi Renkle Kombinlenir?

Koyu gri hangi renkle kombinlenir? Sorusunun birçok kişi merak etmektedir. Gri rengi birçok renk ile güzel kombinasyon sağlayabilmektedir. Koyu gri ile genel olarak canlı renk kombinleri yakışmaktadır. Koyu gri denilince akla ilk olarak füme rengi gelmektedir. Füme gri ile uyumlu renkler genel de mavi, Lila, turkuaz, turuncu gibi canlı renklerdir. Ayrıca koyu gri rengi açık renkler de çok hoş durmaktadır. Bu açık renkleri kullanmak koyu gri rengini açabilmektedir. Açık renkler ise, krem, pudra, sarı ve beyaz gibi açık tona sahip renklerdir. Bu renkler koyu gri rengine ferahlık ve huzur getirmektedir.

Gri ile Uyumlu Renkler Hangileridir?

Gri Renge Hangi Boya Yakışır?

Gri renge hangi boya yakışır? Sorusunu birçok kadın ev dekorasyonu sırasın da aklından geçirmektedir. Genel de evlerin duvar renklerin de gri renk ve gri rengin tonları tercih edilmektedir. Bunun nedenlerinden biri ise gri renginin birçok renk ile kombinasyon yapılabilmesidir.

Gri ile Uyumlu Renkler Hangileridir?

Gri rengine genel olarak asaletin rengi olarak temsil edilmek de olunan siyah rengi mobilyalar yakıştırılmaktadır. Gri ile uyumlu mobilya denilince akıllara ilk olarak siyah rengi mobilyalar gelmektedir. Ama ev dekorasyonların da gri ve siyah rengini sadece kombine etmek evi boğuk ve kapalı bir havaya sokmaktadır. Bu renklerin arasına sarı, mercan, mavi gibi renkler de eklenmelidir.

Size Özel Başlıklar

Galeri

Gri ile Uyumlu Renkler Hangileridir? Gri ile Uyumlu Renkler Hangileridir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu