Diğer

Gri Duvar Boyası Tonları

Gri duvar boyası tonları, Son dönemlerin en çok tercih edilen duvar boyası renkleri arasında yer alan gri, sahip olduğu diğer tonlar kapsamında da çoğu alanda kullanılmaktadır. Hem modern duruşu hem de kolay dekore edilebilmesi sayesinde pek çok kişinin bu renkten yana duvar boyası tercih ettiğini görebilirsiniz. Gri duvar boyası tonları arasından dilediğiniz tonu yakalayabilir ve evinizin herhangi bir bölümünde bu tonlardan yararlanabilirsiniz.

Gri Duvar Boyası Tonları

Gri tonlarını öğrenebilmek için duvar boyası satan herhangi bir mağazadan yardım almanız yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra internet üzerinde yer alan pek çok site içerisinde de gri tonlarına ait kodlar bulunmaktadır. Hoşunuza giden tonların kodlarını not alarak duvar boyasını elde edeceğiniz mağazaya bu kodu söyleyebilirsiniz.

Gri Duvar Boyası Tonları

Gri Duvar Boyası Nasıl Dekore Edilir?

En çok tercih edilen dekorasyon renkleri arasında görülen gri, farklı tonları kapsamında da pek çok evin duvarında yer etmiş durumdadır. Özellikle çakıl taşı gibi soft tonlara sahip olan gri, pek çok renk ile kombin edilebilmektedir. Bu noktada gri duvar boyası nasıl dekore edilir sorusunun yanıtını aramanız son derece normaldir.

Gri tonları, aklınıza gelebilecek pek çok renk seçeneği ile uyum içerisindedir. Örneğin;

Gri Duvar Boyası Tonları

  • Siyah
  • Koyu mavi
  • Hardal
  • Beyaz

Gibi renkler, gri duvar boyalarının hakim olduğu alanlarda tercih edilen renkler arasındadır. Gerek mobilyalarda gerekse de aksesuar seçimlerinde bu yardımcı renklerden faydalanabilir ve evinizi modern bir şekilde dekore edebilirsiniz.

Size Özel Başlıklar

Gri Duvar Boyası Tonları

Açık Gri Duvar Boyasına Hangi Renk Mobilya Uygun Olur?

Grinin açık tonlarını kullanmayı düşünen bireyler, bir sonraki adım olan mobilya seçiminde hangi renklerden yararlanabileceklerini merak etmektedir. Açık gri renk ile kullanılabilecek olan pek çok renk seçeneği olsa da sıklıkla tercih edilen tek bir renk olduğu söylenebilir.

Gri Duvar Boyası Tonları

Duvarda açık renk gri kullanıldığı durumlarda mobilya seçiminde mavi renge yer verilebilir. Bu iki rengin uyumu ile birlikte modern bir atmosfer oluşması kaçınılmaz olacaktır. Bu tercihin yanı sıra aksesuar seçiminde de hem gri hem de beyaz tonların hakim olduğu ürünler seçilebilir ve elde edilen sonuç çok daha şık olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu