Banyo

Gri Banyo Tasarımı

Bu yazımız içerisinde gri banyo tasarımı önerileri vereceğiz. Sade ve şık bir banyoya sahip olmak isteyen kişiler, gri renginin gücünden faydalanabilirler. Gri renk her zaman sade ama gösterişli bir görünüme sahip olmaya yardımcı olacaktır. Yeni bir banyo tasarımı yapmak istediğiniz zaman birçok farklı renk ile karşılaşırsınız. Hangi rengi tercih etmeniz gerektiği hakkında kararsız kalırsınız.

Gri Banyo Tasarımı

İlk olarak zemin ve fayanslar grinin farklı tonlarından seçilmeli ve uyum içerisinde olmalıdır. Eğer zemin için üç boyutlu bir tasarım tercih edilecek ise içerisinde gri tonlarının olması gerektiği unutulmamalıdır. Grinin bütün tonları banyo dekorasyonu için kolaylıkla bulunabilecektir. Bu sayede griyi tercih eden kişiler, kolay bir şekilde kusursuz uyumu yakalayabilirler.

Düzenli Ev Görünümü başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Gri Banyo Tasarımı

Gri İle Renk Kombini

Gri ile renk kombini sağlamak isteyen kişiler, koyu renkleri tercih edebilirler. Gri sade bir renktir ve yanında yer alan renge göre farklı bir tarza uyum sağlayabilecektir. Yeşil, mavi ve gri renklerinin koyu renkleri ile açık tondaki gri oldukça uyumlu olacaktır. Bu renkler birbiri ile uyum sağlayacak ve banyoda güçlü bir duruş sağlayacaktır..

Gri Banyo Tasarımı

Renk kombini yapılacağı zaman üçüncü bir renk seçilmesi, dekorasyonu güçlendirecektir. Bu nedenle gri ve diğer renk ile uyum sağlayabilecek bir renk tercih edilmelidir. Beyaz renk üçlü renk kombinlerinde kurtarıcı olarak görev yapar. Beyaz küvet ya da duşa kabin ile birlikte uyum yakalanabilir.

Size Özel Başlıklar

Gri Banyo Tasarımı

Gri Banyo Dekorasyonu

Gri banyo dekorasyonu yapılırken birçok farklı eşyada griye yer verilebilir. Lavabo, klozet, fayanslar gibi birçok detayda gri ve tonlarından faydalanmak mümkündür. Banyo paspası gibi detaylarda tercih edilen griler de duruşu güçlendirecektir. Ayrıca ayna kenarları gibi küçük ayrıntılar da önemlidir.

Gri Banyo Tasarımı

Banyo dolapları gri olarak yapılabilir fakat grinin çok kullanımı da görüntüyü bozacaktır. Eğer banyonuzda daha asil bir duruş yakalamak isterseniz, belirli eşyalarda siyaha yer verebilirsiniz. Banyo dolaplarında siyah geçişler kullanabilir ve kulplarında siyah tercih edebilirsiniz. Siyah, gri ve beyaz rengin kombini hiçbir zaman risk olmayacaktır. Bu yöntemler ile dekorasyon yaptığınızda modern ve şık bir banyo görünümü kolaylıkla yakalanabilecektir.

Galeri

Gri Banyo Tasarımı Gri Banyo Tasarımı Gri Banyo Tasarımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu