Ev AksesuarlarıEv Dekorasyonu

Göz Alıcı Ayakkabı Dolabı Fikirleri 2022

Göz alıcı ayakkabı dolabı fikirleri 2022 için sizlerle birlikte ayakkabı dolabı modellerine göz gezdireceğiz. Evinize ilk girdiğinizde ayakkabınızı çıkarıyorsunuz ve ayakkabınızın görünmemesi için bir dolaba ihtiyacınız oluyor. Ayakkabı dolabınızın hem yer kaplaması hem de kibar görünmesi için evinizin giriş kısmına uygun model olması gerekir. Günümüzde birçok hazır dolap tasarımları mevcut ancak tam olarak ölçüleri uymayabilir. Ayakkabı dolabınız için araştırma yaparken ölçülerinizi bir kağıda yazarsanız modellere bakarken uygun modelleri bulabilirsiniz. Evlerde yapılan dekorasyon hataları nın en çok yaşandığı eşya ayakkabı dolabı olabilir.

Modern Ayakkabı Dolabı Modelleri

Sıkça karşımıza çıkan evinizin her alanında kullanılan ahşap modeller ile başlamak istiyoruz. Ahşap ayakkabılık fikirleri modern bir görünüm kazandırabilir. Ayakkabılarınızın düzenli olması ve dolap içinde durması kötü görüntünün kalkmasını ve sizler için evinize giriş çıkışlarınızda kolaylık sağlamasına yardımcı olacaktır. Aynalı askılığı olan bir ayakkabılık fikirleri üstünde durabilirsiniz. Paletten yapılan dekorasyon örneklerimizde askılık modelimize bakabilirsiniz.

Evinizin giriş kısmı uygun ise gömme ayakkabılık fikri sizler için güzel bir fikir olabilir. İlk bakıldığında normal dolap gibi görünür, ayakkabılık dışında kuru gıda yeri olarak kullanabilirsiniz. Dolap dışına şık ayna tasarımı yaptırabilir ve daha işlevli hale getirebilirsiniz.

Mahallenizde sizlere yakın marangozlarla görüşebilirsiniz. Evinizden ölçü vererek istediğiniz malzeme seçimi, renk seçimi ve kalite seçimi yapabilirsiniz. Ayna koymak istediğinizde sizlere uygun modeller çıkartabilir. Hazır modeller her evde bulunabilir ama sizlerin kendi zevklerinize uygun bir model tasarım yaptırmanız başka yerde göremeyeceğiniz ayakkabı dolabına sahip oluyorsunuz demektir. Kaydırmalı sürgü ile yapılan modeller daha az yer kaplayarak daha çok ayakkabı sığdırmanıza yardımcı olacaktır. Dar alana sahip evlerde sürgülü ayakkabı dolabı modellerini fikir olarak alabilirsiniz.

Size Özel Başlıklar

Göz alıcı ayakkabı dolabı fikirleri 2021 için düşündüğünüz alanda kalorifer peteği varsa sizler için çok daha güzel olabilir. Ayakkabı dolabının içine gizleyerek bir model düşünürseniz, ayakkabılarınızı kış aylarında giydiğinizde ayağınızı anında ısıtabilir ve sizlerin güne sıcacık bir başlangıç yapmanızı sağlar.

Göz Alıcı Ayakkabı Dolabı Fikirleri 2021

Ayakkabı dolabının kapağını açtığınızda ön tarafa gelen modeller sizler için kolaylık sağlayabilir. Kendinizi zorlamadan ayakkabılarınıza ulaşabilirsiniz. Ayakkabı dolabınız boyunuzla orantılı olduğunda dolabınızın dışına ayna tasarımı yaptırabilirsiniz.

Göz Alıcı Ayakkabı Dolabı Fikirleri 2021

Göz Alıcı Ayakkabı Dolabı Fikirleri 2021

Göz Alıcı Ayakkabı Dolabı Fikirleri 2021

Göz Alıcı Ayakkabı Dolabı Fikirleri 2021

Göz Alıcı Ayakkabı Dolabı Fikirleri 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu