Bebek ve Çocuk Odası

Giyinme Odası Dolabı

Giyinme odası dolabı en farklı şekillerde karşımıza çıkar ve birçok seçeneği mevcuttur.  alırken ilk olarak yapılması gereken ihtiyacınıza uygun seçmektir. Özellikle ihtiyacınıza uygun olmayan ve yalnızca görsel olarak beğendiklerinizi almak işe yaramaz. Bu yüzden hem ihtiyacınızı karşılamalı hem de görsel olarak sizi tatmin etmelidir. Odanızda en çok kullandığınız eşyalardan olan bu dolabın çok fazla yer kaplamaması da önemlidir.

Giyinme Odası Dolabı

satın almadan önce odanızın şekli ve dekorasyonunu göz önünde bulundurmalısınız. Eğer çok geniş bir odanız yoksa dolabı fazla büyük almak alanı daraltmaya sebep olabilir. Bu yüzden daha orta boylarda ancak içi geniş olan dolaplar tercih etmek daha doğru olacaktır.  almadan önce odanın genişliğini iyi şekilde ölçmek, dolabı diğer ürünlerle uyumunu incelemek önemlidir. Odanız sade ve açık renklerden oluşan bir odaysa buna uygun almanızda fayda vardır.

Giyinme Odası Dolabı

En Yeni Giyinme Odası Dolabı

daha geniş ancak çok yer kaplamayan ince yapılı dolaptır. Eğer oda çok büyükse dolapların fazla yer kaplaması gereksiz olacaktır. Bu yüzden fazla büyük ve geniş yapılı olmayan ancak içerisinde çok fazla gözü olan dolaplar tercih edilmelidir. Bunların içerisine çok fazla eşya koyabileceğiniz için ortalığın dağılmasının önüne geçebilirsiniz. Aynı zamanda diğer eşyaları istediğiniz yere koymak ve orada kolay biçimde bulmak mümkündür.

Giyinme Odası Dolabı

satın alırken odanız koyu renklerdeyse dolabı koyu renkli tercih edebilirsiniz. Fakat günümüzde daha çok açık renkli ve özellikle beyaz dolapların tercih edildiğini görüyoruz. Beyaz dolaplar görüntü açısından odanıza şıklık kazandırır ve sadeleştirir. Aynı zamanda odanın daha geniş görünmesini sağlar ve göz yormaz.

Giyinme Odası Dolabı

Size Özel Başlıklar

Giyinme Odası Dolabı Modelleri

Giyinme odası dolabı modelleri oldukça farklı şekillerde olduğu için kendi tercihinizi belirlemelisiniz. Kendi tercihinize uygun ve zevkinize hitap eden dolapları bulmak çok zor değildir. Bunun için dolap modellerine göz atmalı ve bunlar arasından filtreleme yapmanız gerekir. Hangi renk ve model istediğinizi belirledikten sonra ölçüm işlemlerine başlamalısınız.

Galeri

Giyinme Odası Dolabı Giyinme Odası Dolabı Giyinme Odası Dolabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu